Zdravotnícke potreby
Určené na: bandáže ostatné, hemoroidy, kolostómia

Čo si predstaviť pod pojmom "zdravotnícke potreby"? Nepreberné množstvo produktov, ktoré vám tu ponúkame. A to od obväzového materiálu, dezinfekciu, až po zdravotnú obuv alebo infračervené lampy. Nami ponúkané zdravotné potreby sú určené nielen na profesionálne účely (v nemocniciach a pod.), ale aj na domáce použitie.

Určené na: 3x
 • VIRDE Hemofit 100 ml

  Skladom

  Prípravok obsahuje zmes účinných látok s dezinfekčnými, revitalizačnými a hydratačnými vlastnosťami.

  3,09 €

  3,09
 • Estee sáčok Synergy + uzavretý 30 ks

  Estee sáčok Synergy + uzavretý 30 ks

  Doprava zadarmo

  Skladom

  Uzavretý sáčok je opatrený lepiacim krúžkom, ktorý sa ľahko prilepí na priehľadnú plochu podložky Esteem Synergy + ®. Z oboch strán je potiahnutý netkanou textíliou, ktorá znižuje šustivost a je príjemná na telo. Použitie: najmä pre stomikov s vývodom hrubého čreva Sáčok uzavretý béžový, veľkosti 61 mm STD Filter 30 ks.

  90,49 €

  90,49
 • NATURA sáčok uzavretý 2D + 30 ks

  NATURA sáčok uzavretý 2D + 30 ks

  Doprava zadarmo

  Skladom

  Základom všetkých stomických pomôcok ConvaTec je priľnavá vrstva z hmoty Stomahesive®. Vrecko je farby béžovej, 32 mm STD 30 ks.

  64,89 €

  64,89
 • Bandáž elastická Guardflex 10cmx450cm

  Skladom

  Je určená pre bežné aj kompresné obväzy všetkého druhu v oblasti kĺbov a kónických častí končatín. Ťažnosť až 150%.

  4,59 €

  4,59
 • Bandáž elastická Guardflex 2.5cmx450cm 2ks

  Skladom

  Je určená pre bežné aj kompresné obväzy všetkého druhu v oblasti kĺbov a kónických častí končatín.

  2,89 €

  2,89
 • Bandáž elastická Guardflex 5cmx450cm

  Skladom

  Je určená pre bežné aj kompresné obväzy všetkého druhu v oblasti kĺbov a kónických častí končatín.

  2,69 €

  2,69

Zdravotnícke potreby - detailný popis

Čo všetko u nás nájdete?

 • Najmä v zdravotníctve sú potrebné injekčné ihly a striekačky, chirurgické rukavice, náplasti alebo prostriedky na dezinfekciu kože, ale aj rôznych povrchov.
 • V žiadnej domácnosti by nemala chýbať vybavená domáca lekárnička. U nás kúpite rôzne veľké lekárničky, ktorých obsah je vždy tvorený základnými prostriedkami prvej pomoci. Ak máte auto, ani tu nezabúdajte na správne vybavenú autolekárničku.
 • Meranie je pri starostlivosti o zdravie mnohokrát veľmi dôležité. Či už ide o meranie teploty alebo telesnej váhy. Zmeranie krvného tlaku bude hračka, vďaka širokej škále tlakomerov.
 • Zdravý a kvalitný spánok by mal byť súčasťou každého konca dňa. Preto vám ponúkame zdravotné vankúše či podložky na matrac z pamäťovej peny. Vyskúšajte veľmi obľúbený vankúš Magniflex. O to aby sa vám počas spánku dobre dýchalo, sa postará práčka vzduchu.
 • Trápia vás bolesti chrbta, nôh? Máme tu pre vás produkty určené na rehabilitáciu, napríklad rehabilitačné lopty, akupresúrne podložky, zdravotnícku obuv a ďalšie.

SUKL

OK
Spracovávam