Wolfberry Včelí peľ BIO 100 g

Kód výrobku: 364942

Vďaka svojmu pôvodu a účelu je včelí peľ neuveriteľne komplexný potravinou s celou škálou vitamínov a minerálov.

Viac informácií

4,99 € (0,05 €/g)

Skladom viac ako 5 kusov

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie Wolfberry Včelí peľ BIO 100 g

Včelí peľ poznali a používali už pradávne indiánske kmene ako posvätnú potravinu aj liek na celý rad chorôb. Obohaťte svoj jedálniček touto komplexné a výnimočnú superpotraviny aj vy!

Peľ sú samčie zrnká rastlín, ktoré majú za cieľ odovzdávať život opeľovať samičie kvety. Včely ich zbierajú v divokej prírode a tvorí z nich drobné granulky (tzv. Rousková peľ). Touto mimoriadne výživnú zmesou potom kŕmi svoje potomstvo.

Spracovaný peľ je teda hlavným zdrojom proteínov a všetkých potrebných látok pre zdravý rast mladých včiel. V tejto nijako neskazené podobe včelí peľ ponúkame vám, z oblasti nezasiahnuté pesticídy - v certifikovanej BIO kvalite.

Bohaté zloženie včelieho peľu

Rozbory odhaľujú až 250 rôznych látok, samozrejme čisto prírodného pôvodu. Ľudské telo je preto vie perfektne využiť. Včelí peľ obsahuje esenciálne mastné kyseliny a okolo 25% proteínov, pričom má kompletné spektrum aminokyselín, vrátane esenciálnych. Dôležitá je prítomnosť železa, medi, zinku a ostatných mikronutrientov. Každé peľové zrnko je plné aktívnych enzýmov - jedná sa o surovú, teplom neošetrenou potravinu.

Odporúčané dávkovanie

Odporúčame začať s 1 kávovú lyžičkou denne a toto množstvo postupne zvyšovať.

Upozornenie: Hoci má včelí peľ odlišné účinky ako peľ poletujúce v ovzduší, osoby alergické na peľ musí byť pri jeho užívaní opatrnejší. Odporúča sa začať len s polovicou malé lyžičky a podľa reakcie dávky zvyšovať.

Nutričné hodnoty v 100 g: Energia: 1559 kJ / 372 kcal; Tuky: 8,8 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 7,1 g; Sacharidy: 55,4 g, z toho cukry 48,2 g; Vláknina: 5,0 g; Bielkoviny: 17,8 g; Soľ 0 g

Skladovanie: V suchu a tme

Alergény: Bez alergénov

Krajina pôvodu: Maďarsko.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: WOLFBERRY S.R.O.
Značka: WOLFBERRY
Kód výrobku: 364942
Kód EAN: 8594158036889
Držiteľ rozhodnutia: WOLFBERRY S.R.O.

Recenzie

Recenzie Wolfberry Včelí peľ BIO 100 g

Diskusia

Diskusia Wolfberry Včelí peľ BIO 100 g

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

SUKL

OK
Spracovávam