Vína

Víno – to nie je iba červené, ružové alebo biele, ktoré obstaráte vo vinotéke. My vám tu ponúkame i menej známe druhy vín, ktoré nielenže dobre chutia, ale majú i liečivé účinky.

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • HERBADENT Condurango sladové víno 750 ml Výživový doplnok

  Skladom

  Condurango je sladové víno na podporu správneho trávenia. Obsahuje extrakt z kôry popínavé tropickej liany Marsdenia Condurango. Má vyváženú chuť, ktorá pripomína portské víno.

  9,79 €

  9,79
 • Kitl Medovina 500ml - medovina na zahriatie

  Skladom

  Med a ďalšie včelie produkty (napr. Propolis) sa v našich krajinách používali od odpradávna. Kitl Medovina si uchováva priaznivé vlastnosti medu. Je vyrobená z BIO byliniek *) a hroznovej šťavy, neprešla varom.

  6,39 €

  6,39
 • DR. BOJDA Dárková kazeta Medovinka 200 ml 3 kusy

  Skladom

  7,39 €

  7,39
 • DR.BOJDA Medovinka original Brut 0.5 l Výživový doplnok

  Skladom

  Je čisté prírodné medové víno s výnimočnou typicky medovou chuťou a vôňou. Cítite z nej silu včiel, vôňu úľov a plástov.

  5,29 €

  5,29
 • KITL Šumavské Bylinné 500 ml

  Skladom

  Medicinálne víno - digestív. Vyrába sa z červeného hroznového vína a 12 bylín typických pre pohoria Šumavy.

  4,79 €

  4,79
 • KITL Šláftruňk Zlatý 500 ml Výživový doplnok

  Skladom

  Medicinálne víno na dobrú noc. Vyrába sa z bieleho hroznového vína a 7 liečivých bylín na upokojenie, je prisladené zahustenou hroznovou šťavou.

  5,69 €

  5,69
 • KITL Šláftrunk Červený 500 ml Výživový doplnok

  Skladom

  Medicinálne víno na dobrú noc. Vyrába sa z červeného hroznového vína a 7 liečivých bylín na upokojenie, je prisladené zahustenou hroznovou šťavou.

  5,39 €

  5,39
 • DR. Bojda Medovinka Cherry 500 ml

  Skladom

  MEDOVINKA Cherry 0,5l je lahodný produkt s obsahom medu a višňovej šťavy určený na relaxáciu.

  4,49 €

  4,49
 • KITL Šláftrunk Zlatý 250 ml Výživový doplnok

  Skladom

  Medicinálne víno na dobrú noc. Vyrobené podľa tajného predpisu z hroznového vína, 7 liečivých bylín s upokojujúcim účinkom a hroznového muštu.

  3,79 €

  3,79
 • KITL Šláftrunk Červený 250 ml Výživový doplnok

  Skladom

  Medicinálne víno na dobrú noc. Vyrobené podľa tajného predpisu z hroznového vína 7 liečivých bylín s upokojujúcim účinkom a hroznového muštu.

  3,79 €

  3,79
 • KITL Medovina 250 ml

  Skladom do 24 hodín

  Kitl Medovina sa vyrába za studena z medoviny a 4 byliniek v BIO kvalite (materina dúška, kvet lipy, voňatka a kvet bazy čiernej).

  3,76 €

  3,76
 • DR. Bojda Darčeková kazeta Medovinka + Med + sviečka

  Do 4 dní

  Exkluzívna darčeková kazeta obsahuje 2 ks fľaštičiek kvalitné medovinky z českého medu s objemom 0,2 la 2 ks malých darčekových medov s hmotnosťou 60 gr. + Sviečku z pravého včelieho vosku.

  8,99 €

  8,99
 • Dr. Bojda Medovinka Čierne ríbezle 0,5 l

  Do 4 dní

  MEDOVINKA s čiernymi ríbezľami 0,5 Aj je lahodný produkt s obsahom medu a černorybízové ​​šťavy. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, antioxidantov, polyfenolov ai.

  5,59 €

  5,59

Vína - detailný popis

Čo takto víno na chudokrvnosť, nespavosť alebo na dobré trávenie?

 • Trápi vás nedostatok železa alebo anémia? Vyskúšajte železité víno Maltoferrochin, ktoré prispieva k tvorbe červených krviniek a posilňuje imunitný systém. Železo je pre náš organizmus nevyhnutné, má veľkú úlohu pre bunečné dýchanie, pretože je súčasťou hemoglobínu (červené krvné farbivo, ktoré je súčasťou červených krviniek). Červené krvinky zaisťujú prenos kyslíku z pľúc do ďalších tkanív. Pri nedostatku železa viazne tvorba hemoglobínu, tkanivá sú nedostatočne okysličované. Človek sa potom cíti viac unavený, apatický, dochádza u neho k včasnej únave svalov, je pobledlý atď.
 • Už ste počuli o medicinálnom víne na dobrú noc? Reč je o produkte Kitl Šláftruňk. Nápoj je vyrábaný podľa tajného predpisu z révového vína, siedmich bylín na ukľudnenie a hroznového moštu. Užíva sa v malých dávkach pred spaním. Vyznačuje sa typickou chuťou, má skľudňujúce a uvolňujúce účinky. Víno neobsahuje žiadne umelé farbivá ani sladidlá.
 • Ako digestív po jedle sa užíva Šumavské bylinkové víno. Vyskúšajte ho a podporte tak proces trávenia.

OK
Spracovávam