Vína

Víno – to nie je iba červené, ružové alebo biele, ktoré obstaráte vo vinotéke. My vám tu ponúkame i menej známe druhy vín, ktoré nielenže dobre chutia, ale majú i liečivé účinky.

Čo takto víno na chudokrvnosť, nespavosť alebo na dobré trávenie?

 • Trápi vás nedostatok železa alebo anémia? Vyskúšajte železité víno Maltoferrochin, ktoré prispieva k tvorbe červených krviniek a posilňuje imunitný systém. Železo je pre náš organizmus nevyhnutné, má veľkú úlohu pre bunečné dýchanie, pretože je súčasťou hemoglobínu (červené krvné farbivo, ktoré je súčasťou červených krviniek). Červené krvinky zaisťujú prenos kyslíku z pľúc do ďalších tkanív. Pri nedostatku železa viazne tvorba hemoglobínu, tkanivá sú nedostatočne okysličované. Človek sa potom cíti viac unavený, apatický, dochádza u neho k včasnej únave svalov, je pobledlý atď.
 • Už ste počuli o medicinálnom víne na dobrú noc? Reč je o produkte Kitl Šláftruňk. Nápoj je vyrábaný podľa tajného predpisu z révového vína, siedmich bylín na ukľudnenie a hroznového moštu. Užíva sa v malých dávkach pred spaním. Vyznačuje sa typickou chuťou, má skľudňujúce a uvolňujúce účinky. Víno neobsahuje žiadne umelé farbivá ani sladidlá.
 • Ako digestív po jedle sa užíva Šumavské bylinkové víno. Vyskúšajte ho a podporte tak proces trávenia.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • DR. BOJDA Dárková kazeta Medovinka 200 ml 3 kusy

  Skladom

  9,19 €

  9,19
 • Kitl Šláftruňk Rudý 500 ml

  Skladom

  Medicinálne víno na dobrú noc.

  6,89 €

  6,89
 • Kitl Medovina 500ml - medovina na zahriatie

  Skladom

  Med a ďalšie včelie produkty (napr. Propolis) sa v našich krajinách používali od odpradávna. Kitl Medovina si uchováva priaznivé vlastnosti medu. Je vyrobená z BIO byliniek *) a hroznovej šťavy, neprešla varom.

  6,19 €

  6,19
 • Šumavské Bylinné 500 ml Výživový doplnok

  Skladom

  Digestív, žalúdočné víno. Vyrobené z hroznového vína odrody Modrý Portugal a tajnej zmesi 12 šumavských bylín. Obsah alkoholu 11%.

  5,19 €

  5,19
 • HERBADENT Condurango sladové víno 750 ml Výživový doplnok

  Skladom

  Condurango je sladové víno na podporu správneho trávenia. Obsahuje extrakt z kôry popínavé tropickej liany Marsdenia Condurango. Má vyváženú chuť, ktorá pripomína portské víno.

  8,99 €

  8,99
 • Kitl Šláftruňk Zlatý 500 ml

  Skladom

  Medicinálne víno na dobrú noc.

  5,47 €

  5,47
 • DR. Bojda Medovinka Cherry 500 ml

  Skladom

  MEDOVINKA Cherry 0,5l je lahodný produkt s obsahom medu a višňovej šťavy určený na relaxáciu.

  4,70 €

  4,70
 • DR.BOJDA Medovinka original Brut 0.5 l Výživový doplnok

  Skladom

  Je čisté prírodné medové víno s výnimočnou typicky medovou chuťou a vôňou. Cítite z nej silu včiel, vôňu úľov a plástov.

  4,55 €

  4,55
 • Kitl Šláftruňk Rudý 250 ml

  Skladom

  Medicinálne víno na dobrú noc. Vyrobené podľa tajného predpisu z hroznového vína 7 liečivých bylín s upokojujúcim účinkom a hroznového muštu. Obsah alkoholu 10%. K dostaniu vo variantoch Zlatý a Rudý, ktoré sa líšia chuťou, z hľadiska účinku sú rovnaké.

  3,84 €

  3,84
 • Kitl Šláftruňk Zlatý 250 ml

  Skladom

  Medicinálne víno na dobrú noc. Vyrobené podľa tajného predpisu z hroznového vína, 7 liečivých bylín s upokojujúcim účinkom a hroznového muštu. Obsah alkoholu 10%. K dostaniu vo variantoch Zlatý a Rudý, ktoré sa líšia chuťou, z hľadiska účinku sú rovnaké.

  3,84 €

  3,84
 • Kitl Medovina 250ml - medovina na zahriatie

  Skladom do 24 hodín

  Med a ďalšie včelie produkty (napr. Propolis) sa v našich krajinách používali od odpradávna. Kitl Medovina si uchováva priaznivé vlastnosti medu. Je vyrobená z BIO byliniek *) a hroznovej šťavy, neprešla varom.

  3,99 €

  3,99

OK
Spracovávam