Vaginálne čapíky

Vaginálne čapíky a tobolky sa často používajú ako doplnok liečby rôznych ženských problémov. Upravujú a vyvažujú prostredie urovaginálnej mikroflóry a tým posilňujú imunitu v pošve.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam
 • CANESTEN IntimGel 100 ml

  Upokojujúci intímny gél je špeciálne vyvinutý pre ženy na intímnu hygienu pri vaginálnych ťažkostiach.

  Skladom

  4,06 € 3,52 € -13 %

  3,52
 • VITABALANS Gynolact 8 vaginálnych tabliet Zdravotnícka pomôcka

  Účinná pomoc pri obnove vaginálnej mikroflóry. Obsahuje laktobacily typické pre vaginálnu mikroflóru. Pomáha obnovovať a posilňuje prirodzenú mikroflóru pošvy.

  Skladom

  6,80 € 6,39 € -6 %

  6,39
 • FYTOFONTANA Gyntima Probiotica vaginálne čapíky Forte 10 kusov Zdravotnícka pomôcka

  Vaginálne čapíky probiotica forte sa odporúčajú používať dlhodobo ako súčasť pravidelnej starostlivosti o zdravé prostredie pošvy.

  Skladom

  8,33 €

  8,33
 • GYNOCAPS VAGINÁLNE TOBOLKY 14KS Zdravotnícka pomôcka

  GYNOCAPS znižovaním pH napomáha zachovaniu pošvovej mikroflóry.

  Skladom

  9,99 €

  9,99
 • Cicatridina pošvové čípky 10x2g Zdravotnícka pomôcka

  Kyselina hyaluronová je základným stavebným kameňom kože a slizníc a hrá nevyhnutnú úlohu pri hojení rán v akejkoľvek fázi.V miestach poranenia aktivuje imunitný systém, uľahčuje obnovu buniek výstelky slizníc a urýchľuje tak proces hojenia. Navyše vytvára optimálne podmienky pre regeneračné procesy tým, že na seba viaže molekuly vody.

  Skladom

  15,99 €

  15,99
 • FYTOFONTANA Gyntima Deo vaginálne čapíky 10 kusov Zdravotnícka pomôcka

  Gyntima vaginálne čapíky deo zabezpečujú prirodzenú rovnováhu pošvy, neutralizujú nežiaduce pachy a chránia pred škodlivými baktériami.

  Skladom

  7,29 €

  7,29
 • CANESBALANCE Vaginálny gél 7x5 ml Zdravotnícka pomôcka

  Canesbalance je vaginálny gél určený k obnove rovnováhy pH a vaginálnej flóry pri bakteriálnej infekcii.

  Skladom

  10,64 €

  10,64
 • FYTOFONTANA Gyntima Probiotica Vaginálne čapíky 10 kusov Zdravotnícka pomôcka

  Napomáha chrániť pred škodlivými baktériami a infekciami. Vďaka kyseline mliečnej pomáha zabezpečiť prirodzenú rovnováhu pošvy.

  Skladom

  7,90 €

  7,90
 • AXONIA PruriGyne vulvární krém 30 ml

  PruriGyne vulvární krém je zklidňující krém speciálně vyvinutý pro vnější rodidla a perianální oblast. Zmírňuje svědění a posilují bariérovou funkci pokožky vnějších rodidel.

  Skladom

  13,12 €

  13,12
 • FYTOFONTANA Gyntima Menopausa vaginálne čapíky 10 ks Zdravotnícka pomôcka

  Napomáhájí potlačovat nepříjemné projevy menopauzy spojené s vysycháním vaginální sliznice. Prispievajú k zachovaniu normálnej biologickej rovnováhy.

  Skladom viac ako 5 kusov

  8,33 €

  8,33
 • VAGILACT NTC 10 vaginálnych tabliet Zdravotnícka pomôcka

  Patentovaná zdravotnícka pomôcka. Zloženie: Lactobacillus Acidophilus, kyselina mliečna, sójové izoflavonoidy. Na vaginálne použitie pri prechodnej zmene urovaginálnej mikroflóry.

  Skladom

  11,59 €

  11,59
 • Floragyn Vaginálne čapíky 6ks Zdravotnícka pomôcka

  Udržujú a regenerujú prirodzenú rovnováhu vaginálnej flóry, chránia pred infekciami a zápalmi, zachovávajú v pošve kyslú hodnotu pH (4,5).

  Skladom

  8,75 € 7,59 € -13 %

  7,59
 • Feminella Vagi C 6 vaginálnych tabliet Zdravotnícka pomôcka

  Feminella Vagi C 6 vaginálnych tabliet

  Akcia

  Feminella Vagi C majú pozitívny vplyv na imunitný systém vaginálnej sliznice. Feminella Vagi C vaginálne tablety poskytujú prirodzenú ochranu mikroflóry pošvy udržovaním alebo obnovením fyziologického pH.

  Skladom

  9,07 € 7,39 € -19 %

  7,39
 • FEMINELLA Hyalosoft 10 vaginálnych globúl Zdravotnícka pomôcka

  FEMINELLA Hyalosoft 10 vaginálnych globúl

  Akcia

  Prípravok s unikátnym zložením je určený na zvlhčenie vaginálnej sliznice pri vaginálnej suchosti najmä u pacientok v menopauze a podporuje hojenie vaginálnej sliznice po gynekologických zákrokoch a infekcii.

  Skladom

  10,39 € 7,99 € -23 %

  7,99
 • Ginexid vaginálne čapíky 10 x 2 g Zdravotnícka pomôcka

  GINEXID® vaginálne čapíky sa indikujú na ženskú intímnu hygienu pre svoj upokojujúci a ochranný účinok s opätovným nastolením rovnováhy.

  Skladom

  13,59 €

  13,59

Vaginálne čapíky - detailný popis

Vaginálne čapíky vytvárajú živnú pôdu pre laktobacily nachádzajúce sa vo vaginálnej flóre a zabezpečujú ich optimálne rozmnožovanie.

Široký výber vaginálnych čapíkov nájdete na MojaLekáreň.sk

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať vaginálne čapíky od značiek: FYTOFONTANAAXONIAANGELINICANESTEN 

Doplnkový sortiment

 • Vložky - V tejto kategórii vám ponúkame hygienické vložky, ktoré sa ďalej rozdeľujú na menštruačné a pôrodníckej vložky pre ženy a inkontinenciou vložky.
 • Tampóny - Dámske hygienické tampóny pre každodenné použitie počas menštruačného cyklu. Pohodlná a diskrétne ochrana v priebehu celého dňa v rôznych veľkostiach.
 • Vlhčené obrúsky - vlhčené hygienické obrúsky poskytujú komfortné a príjemnú hygienu pri ťažkostiach napr. S hemoroidy. K dispozícii sú aj varianty vlhčených obrúskov, ktoré dezinfikujú, chladí a osviežujú a sú vhodné napríklad na cesty.

TIP! Intímna hygiena je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o telo každej z nás. Každá žena sa túži cítiť po celý deň čisto a sviežo. Pre optimálnu starostlivosť o intímne partie používajte prípravky špeciálne navrhnuté pre ženy. Vyberiete si vhodný prípravok podľa vašich potrieb: mydlo a obrúsky na intímnu hygienu alebo intímny gél. A užívajte si pocit komfortu bez nepríjemného podráždenia.

OK
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika