Ušné zátky, tyčinky

Možno poznáte to utrpenie, keď máte chrápajúceho manžela alebo suseda v panelovom byte. Sú jednoducho zvuky, ktoré vás nijako neohrozujú, ale "len" ovplyvňujú kvalitu vášho spánku... A kto by potom bol príjemný a výkonný v práci, keď spal len pár hodín?

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Ušné zátky, tyčinky - detailný popis

K tichu vám dopomôže jednoduchá vec... V lekárni ponúkame štuple do uší a iné chrániče sluchu, ktoré vás ochránia pred cca 30 decibelmi. A to je to správne riešenie proti chrápaniu vašej drahej polovičky!

Keď vás netrápia zvuky, ale silný vietor alebo voda

Možno ste schopní spať takmer pri čomkoľvek a chrápanie teda nie je vaším nepriateľom. Ale čo by ním mohlo byť, je chladivý a niekedy poriadne silný vietor... Aj keď sa to nezdá, aj on môže vaše uši poriadne potrápiť a viesť až k nepríjemným zápalom alebo iným ťažkostiam.

Ani pri plávaní, potápačských kúskoch vo vani alebo zle namierenej sprche sa o svoje sluchovody nemusíte strachovať. Pred neustálym poskakovaním a vyklepávaním vody z ucha vás opäť zachránia kvalitné štuple do uší, ktoré nedopustia, aby sa voda dostala do miest, kde nemá ani náhodou čo robiť.

OK
Spracovávam