Tyčové vysávače

Pre rýchle upratovanie domácnosti je ideálny tyčový vysávač, ktorý je akýmsi kompromisom medzi klasickým podlahovým vysávačom a malým ručným vysávačom. Vyskúšajte ho a objavte jeho prednosti.

Ako vybrať tyčový vysávač?

Pri výbere tohoto domáceho spotrebiča môžete brať do úvahy rôzne kritéria, podľa ktorých si vyberiete ten najlepší vysávač pre vás.

  • Chcete bezsáčkový alebo sáčkový vysávač? Obe varianty majú svoje pre a proti. Pri bezsáčkovom type sa väčšinou stretnete s menším objemom nádoby na nečistoty, ale odpadávajú vám starosti s výmenou a obstarávaním sáčkov do vysávača.
  • Rozhodnút sa môžete, či uprednostníte elektrický alebo aku vysávač. Elektrický má tú výhodu, že je vždy pripravený k použitiu, nepotrebuje dobíjať. Niekomu však pri vysávání môže prekážať sieťový kábel.
  • Skvelá je i možnosť obstarať si tyčový vysávač 2 v 1 - s možnosťou využiť ho tiež ako ručný vysávač.

Tyčové vysávače sú ľahké a skladné. Hodia sa výborne na upratovanie podláh, ale i horšie dostupných miest, a to vďaka výmeniteľným nástavcom. Pre zvýšenie svojej výkonnosti sú vyrábané vysávače s turbokefou či rotačnou kefou, vďaka ktorým vám neunikne žiadna odrobinka.

Tyčové vysávače majú pozitívne recenzie, naviac na mnoho z nich je cenová akcia, teda môžete pri ich nákupe ešte ušetriť.

Pokračovať

Mohlo by sa vám páčiť...


Načítavam

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

OK
Spracovávam