TRUELIFE TrueLife NannyCam H32

Kód výrobku: 448269

Obraz i zvuk sú kvalitné, digitálny signál stabilný a tak môžete na svoje bábätko dohliadať odkiaľkoľvek a kedykoľvek a mať istotu, že mu nič nechýba.

Viac informácií

Produkt je dočasne nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt skladom

Odporúčané alternatívne produkty

Podrobné informácie

Podrobné informácie TRUELIFE TrueLife NannyCam H32

Detská opatrovateľka digitálna video pestúnka, 3.2 palcový LCD displej, izbový teplomer, budík, automatický nočný mód vrátane VOX režimu, kvalitný prenos zvuku i obrazu, dosah až 300 metrov

Vlastnosti

  • Prenos medzi kamerou a displejom na vzdialenosť až 300 m
  • Funkce Talk Back (obojstranná komunikácia)
  • Nočný režim & teplomer miestnosti
  • Napájanie z USB zdroja (nabíjačka, notebook, powerbanka...)
  • Dlhá výdrž batérie (v úspornom VOX režime až 24 h)

Obsah balenia:

  • Rodičovská jednotka s displejom & sieťový adaptér
  • Detská jednotka (kamera) & sieťový adaptér
  • Návod na použitie

Bezproblémový prenos & vysoký dosah

Opatrovateľku aj kameru jednoducho zapojte do zásuvky, zapnite a vzápätí uvidíte náhľad živého prenosu. Nastavovanie Wi-Fi, výpadky internetu, rušenie signálu ani iné technické zádrhely nemusíte riešiť. Vo voľnom priestranstve prenos funguje spoľahlivo do vzdialenosti až 300 metrov. V byte alebo v dome potom môžete počítať so stabilným signálom do vzdialenosti 100 m.

Bez starostí po celý deň

S video opatrovateľkou sa celý deň môžete pohybovať aj v miestach bez elektrickej zásuvky. Pri zapnutom režime VOX má TrueLife NannyCam H32 dostatočne silnú batériu na to, aby vydržala až 24 hodín v nepretržitej prevádzke. Opatrovateľku navyše môžete využiť aj ako budík alebo pripomienku dôležitých udalostí.

Čistý jasný obraz vo dne aj v noci

Aj s blížiacim sa večerom na svoje bábätko vždy skvele uvidíte. Po zotmení sa totiž na snímacej jednotke opatrovateľky samé aktivujú infračervené LED diódy..

Slúži tiež ako teplomer miestnosti

Vďaka snímaču teploty na kamere uvidíte aktuálnu teplotu v detskej izbičke. Keďže dieťatko nemá tak dobrú reguláciu telesnej teploty ako dospelí, vždy dbajte na to, aby v miestnosti bola taká teplota, aká je novorodencom príjemná (pre denné spanie 22 °C, v noci ideálne 18 °C).

Hlas a zvuk upokojujú

Pri zaspávaní niekedy bábätko potrebuje počuť váš upokojujúci hlas. Vďaka pestúnke k nemu môžete na diaľku hovoriť, zároveň začujete každé mrmlanie svojho dieťatka, čkanie alebo zakašľanie. Zvuk môžete na LCD displeji navyše zoslabiť alebo zosilniť. Ak nepomáha na bábätko hovoriť, môžete mu pustiť jednu z 8 jednoduchých, upokojujúcich melódií.

Bez obmedzenia i mimo dosahu zásuvky

Vďaka USB dobíjaniu možno namiesto elektrickej zásuvky použiť na napájanie aj powerbanku. Možnosť napájania z USB zdrojov umožňuje brať video opatrovateľku aj na cesty alebo ju plne využívať vo vonkajších priestoroch bez dosahu elektrickej energie.

Vďaka režimu VOX budete okamžite vedieť, že bábätku niečo chýba

Aktivovaním režimu VOX účinne znížite spotrebu batérie; akonáhle je aktivovaný, dôjde k vypnutiu displeja a zvukového prenosu. Toto nastavenie je ideálne pre nočné stráženie dieťaťa. Plač alebo akýkoľvek ďalší zvuk z miestnosti, kde dieťatko spí, aktivuje kameru aj displej opatrovateľky.

Poznámka: Režim VOX ponúka nastavenie rôznych úrovní zvukovej citlivosti.

Parametre a špecifikácie

Prenos zvuku - Digitálne

Typ opatrovateľky - S prenosom obrazu (video)

Dosah - 300 m

Napájanie rodičovskej jednotky - Sieť (230 V)

Napájanie detskej jednotky - Sieť (230 V)

Funkcie

S displejom, Senzor teploty, Obojstranný prenos, Regulácia hlasitosti, Signalizácia mimo dosahu, Indikácia slabej batérie, Vox funkcie, Uspávací režim (uspávanky, rozprávky alebo projekcia)

Informácie o produkte

Výrobca: ELEM6
Značka: TRUELIFE
Kód výrobku: 448269
Kód EAN: 8594175351965
Držiteľ rozhodnutia: ELEM6

Recenzie

Recenzie TRUELIFE TrueLife NannyCam H32

Diskusia

Diskusia TRUELIFE TrueLife NannyCam H32

Štítky

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

SUKL

OK
Spracovávam