Detské taniere

Vďaka veselým tanierom sa stolovanie stane zábavou i pre najmenšie deti. Detské tanierikové súpravy upútajú svojimi motívmi pozornosť vášho dieťatka a pre vaše zlatíčko sa pojedanie jedál stane tou najobľúbenejšou činnosťou.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Detské taniere - detailný popis

Hravé taniere s Krtkom

Motív Krtka je u malých detí veľmi obľúbený. Krtko totiž predstavuje hrdinu, ktorého si praje mať vyobrazeného na svojich veciach každá ratolesť. Tanier s potlačou Krtka je teda skvelou voľbou, ako naviesť vaše zlatíčko k tomu, aby sa naučilo stolovať ako každý správny dospelý. Originálne taniere sú vyrobené z kvalitného a veľmi odolného porcelánu a sú doplnené o autentické kresby svetoznámeho výtvarníka Zdeňka Milera.

Ako správne vybrať tanier alebo misku pre deti?

Pri výberu detského taniera alebo misky je najskôr potreba sa rozhodnúť, či vášmu dieťatku zoženiete plastový alebo porcelánový riad. Plastové taniere majú nespornú výhodu v tom, že sú takmer nerozbitné, a preto sa hodia pre veľmi neposedné a aktívne deti. Porcelánový riad zaujme svojimi originálnymi kresbami a motívmi, ktoré sa zapáčia snáď každému dieťaťu. Pri páde na zem sa ale s najväčšou pravdepodobnosťou rozbijú, takže pokiaľ je váš potomok veľmi nepokojný, zvážte skôr zohnanie plastových tanierov a misiek.

Aké taniere vybrať pre dieťa do škôlky?

Pokiaľ je vaše dieťa budúci školáčik, určite premýšľate o zakúpení špeciálneho riadu pre deti do škôlky. Čerství škôlkari si najviac obľúbili veselé tanierové súpravy, ktoré sa predávajú vo všetkých možných farbách. Pre väčšie deti sa vám taktiež budú hodiť menšie misky, do ktorých sa vojde každá desiata.

Aký riad zohnať pre najmenšie deti?

Malé deti bývajú veľmi neposedné, a preto je potreba vybrať čo najviac odolný riad z kvalitného materiálu, ktorý sa hneď tak nerozbije. Medzi najužitočnejšie produkty patria neprevrátiteľné misky, ktoré rodičom ušetria upratovanie.

OK
Spracovávam