Starostlivosť o srsť a labky

Doprajte svojmu domácemu maznáčikovi staroslivosť, ktorú si zaslúži. O srsť i psie labky sa postarajú špeciálne prípravky a doplnky. I psi totiž potrebujú pravidelnú staroslivosť, obzvlášť tie z mesta, kde ich labkám vôbec nesvedčí všadeprítomná dlažba a asfalt. Ideálne sú šampóny na srsť, prírodné deodoranty pre psov, kondicionéry po umytí, spreje a pod.

  • Pre pravidelnú staroslivosť o srsť všetkých psích plemien použite Rex Bylinný šampón. Je účinný, ale zároveň jemný k pokožke. Extrakt z levandule naviac odpudzuje parazitov.
  • Po umytí naneste kondicionér, ktorý je určený špeciálne na ošetrenie srsti, napríklad Arpalit NEO, ktorý naviac obsahuje olej pre pružnosť pokožky a vysoký lesk srsti.
  • Ste majiteľom dlhosrstej rasy psa? Potom zaiste oceníte šampón a kondicionér 2v1 Topvet pre jednoduché česanie srsti.
  • Srsť je potrebné podľa potreby česať a občas i zastrihnúť. S tým vám môžu pomôcť vyčesávacie hrebeme rôznych veľkostí a strihacie strojčeky. Skvelým riešením je tiež špeciálna rukavica Tixie.

Vašej pozornosti by nemali uniknúť ani labky a pazúriky. K ošetreniu narušenej kože na labkách, ale i preventívnemu použitiu, je vhodný balzam na labky.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

OK
Spracovávam