Seni Super Quatro Large 10 ks inkontinenčné plienkové nohavičky

Kód výrobku: 253009
Plienkové nohavičky pre osoby so diami až ťažkým stupňom inkontinencie.

Viac informácií

11,89 € (1,19 €/ks)

Skladom viac ako 5 kusov

Dnes odosielame, v pondelok 23. 9 u vás.

Dnes odosielame, v pondelok 23. 9 u vás.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie Seni Super Quatro Large 10 ks inkontinenčné plienkové nohavičky

Plienkové nohavičky pre osoby so diami až ťažkým stupňom inkontinencie.

Informácie o produkte

Výrobca: TORUNSKE ZAKLADY MATERIALOWV OPATRUNKOVYCH
Značka: SENI
Produktová rada: SENI Super
Kód výrobku: 253009
Kód EAN:
kód ŠUKL: B91635
Držiteľ rozhodnutia: TORUNSKE ZAKLADY MATERIALOWV OPATRUNKOVYCH

Môžu ich používať osoby aktívne aj dlhodobo pripútané na lôžko. Vďaka použitiu špeciálneho priedušného laminátu namiesto tradičnej izolačná fólia môže pokožka po celú dobu voľne dýchať. Nebezpečenstvo vzniku podráždenia a zaparenín je tak obmedzené na minimum. Používanie priedušných plienkových nohavičiek poskytuje chorému komfort a umožňuje udržiavať pokožku v dobrom stave. Miesto klasickými lepiacimi páskami sú opatrené špeciálnymi lepiacimi páskami so suchými zipsami, ktoré zaisťujú stabilné pripevnenie k vrchnej vláknine.

Plienkové nohavičky Super Seni predstavujú plienky "denný" so štandardnou úrovňou savosti. Sú označené modrými pásikmi na priedušnom laminátu (porovnajte Systém farieb). Savosť priedušných výrobkov Super Seni je rovnaká ako u nepriedušných plienkových nohavičiek Seni Standard (s modrou fóliou).

Veľmi dôležitou otázkou je výber vhodného rozmeru plienkových nohavičiek pre každého pacienta. Aby si výrobok zachoval nepriepustnosť a nepretekal, musí dôkladne priliehať k telu pacienta zároveň v oblasti slabín aj v páse. Často sa používajú príliš veľké plienkové nohavičky. Príčinou obvykle býva mylné presvedčenie, že väčší rozmer zaisťuje väčšiu ochranu. O niečo vyššia savosť väčšieho rozmeru plienky neposkytuje pacientovi lepšiu ochranu, ak rozmer plienky nezodpovedá jeho potrebám; práve naopak - zbytočne veľký rozmer plienkových nohavičiek spôsobuje úniky moču.

Super Seni majú:

  • savosť - dvojité savé jadro sa superabsorbentom
  • prispôsobenie tvaru tela - elastické gumičky v páse a elastická priadze v oblasti slabín, dva páry rôzne širokých lepiacich pások so suchými zipsami ktoré zaisťujú stabilné upevnenie nohavičiek
  • komfort - indikátor vlhkosti, mäkká vonkajšia vrstva (priedušný laminát)
  • ochrana - vlhkosť uzavretá hlboko v plienke bez kontaktu s pokožkou; priedušnosť laminátu obmedzuje vznik zaparenina a preležanín; bočné volániky zabraňujú pretekaniu; bez obsahu latexu, čo znižuje riziko vzniku alergických reakcií (Latex Free)
  • diskrétnosť - vďaka bielej farbe laminátu, ktorý sa podobá tkanine nie sú vidieť pod svetlým oblečením a nešustí; špeciálna vlastnosť Odour Stop zabraňuje vzniku nepríjemného zápachu

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie Seni Super Quatro Large 10 ks inkontinenčné plienkové nohavičky

Diskusia

Diskusia Seni Super Quatro Large 10 ks inkontinenčné plienkové nohavičky

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

OK
Spracovávam