Púdre

Zamatovo hebká pleť s dokonalým make-upom bude vašim štandardom, pokiaľ budete používať púder. Nielenže zafixuje váš make-up tak, aby vydržal bezchybný celý deň, ale vašu pleť zmatní a krásne zjednotí.

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Púdre - detailný popis

Dôležité je prispôsobiť výber púdru typu vašej pleti. Ak máte suchú pokožku, pomôže vám kompaktný púder. Je tuhý, ľahko sa aplikuje hubkou a sám o sebe pleť príliš nevysušuje. Tiež balenie púdru je praktické a obľúbené. Klasikou je napríklad Max Factor Creme, ktorý skvelo kryje.

Na mastnú pleť ale radšej použite púder sypký, ktorý sa nanáša štetcom. Lepšie pohltí kožný maz a výborne fixuje. Vybrať si ho môžete buď vo farbe alebo čisto transparentný. Ten pleť nijak nezafarbuje, ale pritom uceľuje jej vzhľad. Skvelou voľbou môže byť například Mary Kay Transparentný sypký púder. Výbornou voľbou pre rozjasnenie pleti sú bronzujúce púdre. Napríklad Clinique True Bronze sa stal veľmi obľúbeným. Je krásne trblietavý, výborne prekrýva a môžete ho použiť i samostatne. Napríklad práve ten skvele rozjasní vašu pleť.

Púder je teda takou záverečnou bodkou na líčenie vašej pleti a preto je jeho správna voľba tak dôležitá a najviac vidieť.

OK
Spracovávam