PARI BOY COMPACT

Kód výrobku: 210122
PARI BOY COMPACT je vysoko účinným inhalačnom prístrojom na inhalačná liečbu dolných a horných dýchacích ciest aerosólovými liečivami.

Viac informácií

146,29 €

Skladom

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Doprava ZADARMO

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie PARI BOY COMPACT

PARI BOY COMPACT je vysoko účinným inhalačnom prístrojom na inhalačná liečbu dolných a horných dýchacích ciest aerosólovými liečivami.

Informácie o produkte

Výrobca: PARI GMBH
Značka: PARI
Kód výrobku: 210122
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: PARI GMBH

PARI BOY COMPACT veľmi účinnú systém pre orálny inhaláciu kvapalných liečiv predpísaných alebo odporúčaných lekárom na inhalačná liečbu dolných, popr. horných dýchacích ciest. Tento inhalátor je jediný inhalačná systém, ktorý používa veľmi vlhký areosol pri teplote cca 37 ° C (telesná teplota).

Dávkovanie podľa pokynov lekára pre každého jednotlivého pacienta.

Pomáha na kašeľ, prechladnutie chrapot, zápal hrtanu, hltanu, nosnej dutiny.

Používajte na inhalovanie pri ochoreniach dýchacích ciest, ako sú napr. Bronchitída, astma alebo alergia. Určené pre všetkých, ktorí chcú preventívne starať o svoje dýchacie cesty!

K životu potrebujeme kyslík. Pri dýchaní dochádza k transportu kyslíka do pľúc. Následkom znečistenia životného prostredia nebovážných chorôb sú naše dýchacie cesty často podráždené a čiastočne už aj poškodené! Pravidelnou inhaláciou môžete zmierňovať ťažkosti, predchádzať nachladnutiu a zvlhčovať dýchacie cesty. Aby ste vy i vaše pľúca mohli voľne dýchať! Trh ponúka k terapii ochorení dýchacích ciest, ako sú astma, bronchitída alebo alergie, a na prevenciu a starostlivosť o dýchacie cesty pri nachladnutí celý rad inhalátorov. Značne sa však líšia v účinnosti a vo výbave pre pacientov! Máte možnosť voľby! Rozhodnite sa pre zdravie a stavte na značkovú kvalitu! Dôverujte dlhoročným skúsenostiam špecialistov na efektívne inhalácie. PARI BOY COMPACT umožňuje účinnú a šetrnú inhaláciu. Veľmi jemné kvapôčky sa dostávajú hlboko do dýchacích ciest a pôsobí tam, kde sú potrebné. Bez okľúk!

Jednoduchá manipulácia, krátka doba inhalácie, odolný aj pri čistení v umývačkách, možnosť vyváranie a sterilizácie, odporúčaný mnohými výrobcami farmaceutických prípravkov.

zloženie
Inhalátor PARI BOY COMPACT, rozprašovač PARI LC PLUS.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie PARI BOY COMPACT

Diskusia

Diskusia PARI BOY COMPACT

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

OK
Spracovávam