PARASOFTIN exfoliačné ponožky 1 pár

Kód výrobku: 366488
60 %

Exfoliačné ponožky sú inovatívnym riešením, ktoré umožňuje intenzívnu a komfortnú starostlivosť o pokožku chodidiel.

Viac informácií

Bežná cena: 10,19 €
5,99 €
Ušetríte: 41 % (4,20 €)

Skladom

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

PARASOFTIN exfoliačné ponožky 1 pár

Účinné látky prípravku prenikajú do hornej vrstvy pokožky nôh, zjemňujú ju a odstraňujú pozostatky mozoľov, a to podľa rozsahu poškodenia kože.

Jednorazové ponožky sú univerzálnej veľkosti a môžu ich používať ako muži, tak ženy. AHA/BHA kyseliny efektívne stimulujú regeneráciu kože nôh a obnovujú kožné procesy.

Obsiahnuté extrakty (medový extrakt a rastlinné výťažky: z kaktusu, hrušky, mučenky, citrónu, hroznového vína a ananásu), urea a alantoín hydratujú suchú pokožku, regenerujú a obnovujú ju a zároveň majú vyhladzovací a zmäkčovací efekt.

Použitie

Opatrne rozstrihnite obal a rovnomerne rozprestrite kvapalinu v ponožkách. Pre väčšie pohodlie odporúčame cez exfoliačné ponožky nosiť tenké bavlnené ponožky. Ponechajte ponožky na nohách po dobu 60-90 minút. Nohy jemne opláchnite vodou a mydlom.

Upozornenie

Výrobok je určený výhradne pre použitie na chodidlá. Nepoužívajte na iné časti tela. Nepoužívajte v prípade podráždenej, citlivej alebo poranenej pokožky. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zo zložiek prípravku. Výrobok nesmie byť používaný pacientmi s cukrovkou, pacientmi trpiacimi kožnými plesňami a ekzémami.

Pred použitím naneste malé množstvo látky na kožu, aby ste vylúčili možnosť alergickej reakcie. V prípade podráždenia, ako je pálenie, svrbenie alebo začervenanie v mieste aplikácie, prestaňte produkt používať. Použite okamžite po otvorení obalu. Po použití zlikvidujte.

Výrobok je určený len na jednorazové použitie. Užívajte produkt podľa návodu. Ďalšie použitie prípravku Parasoftin odporúčame najskôr po 1 mesiaci od predchádzajúcej aplikácie. Skladujte v originálnom obale pri izbovej teplote, chráňte pred svetlom a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa kontaktu výrobku s očami a sliznicami. V prípade kontaktu s očami alebo očnou sliznicou okamžite opláchnite veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. Nepoužívajte v žiadnom prípade na nalakované nechty (klasické, akrylové/hybridné, lepené nechty a pod.).

Zloženie

Alcohol denat., Aqua, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycolic Acid, Urea, Sodium Lactate, Mel Extract, Opuntia Ficus-Indica Extract, Pyrus Communis Fruit Extract, Passiflora Edulis Fruit Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Citric Acid, Malic Acid, Salicylic Acid, Menthol, Allantoin, Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Citronellol.

Informácie o produkte

Výrobca: Naturprodukt CZ spol. s r. o.
Značka: PARASOFTIN
Kód výrobku: 366488
Kód EAN: 5902026461306
Držiteľ rozhodnutia: Naturprodukt CZ spol. s r. o.

Recenzie (2)

PARASOFTIN exfoliačné ponožky 1 pár

Recenzie od 2 užívateľov s celkovým hodnotením 60 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Na rozdiel od predchádzajúceho hodnotenia, ja som veľmi spokojná:-). Po piatich až šiestich dňoch sa začala koža šúpať a to aj na veľmi stvrdnutých miestach. S príslušenstvom som tiež spokojná, ponožky sú dosť dlhé, ide predsa len o chodidlá a dajú sa priloženými lepkami upevniť. Jedinou nevýhodou je dlhší čas, 5-6 dní, kým sa začne koža odlupovať a zo tri dni, kým je celé chodidlo čisté. Ale inak môžem len doporučiť.

-

Prečo je to po česky?

20 %

Vyhozené peníze. Výsledek po dvou použitích ponožek s roztokem je jako kdybych si nohy dala na dvě hodiny do lavoru s teplou vodou (měla jsem z nich akorát varhánky na prstech). Ponožky nejsou ani dostatečně vysoké, takže mi roztok pořád někde shora prosakoval do ponožek. Víckrát rozhodně kupovat nebudu a nedoporučuji nákup ani nikomu jinému. Nevím, kolikrát by se tyhle ponožky musely použít, aby bylo něco vidět, takže se nejspíš dostanete na stejnou cenu jako za profesionální pedikúru.

vůně roztoku
žádný účinek
vysoká cena
nedostatečná výška ponožek

Prečo je to po česky?

Diskusia

PARASOFTIN exfoliačné ponožky 1 pár

Skúsenosti používateľov

Štítky

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

OK
Spracovávam