Prípravky na ortopedické problémy

Zbavte sa ortopedických problémov raz navždy a zažite opäť ten úžasný pocit, keď je vaše telo v harmónii. Nech už vás trápia bolesti chrbta, problémy s kĺbami alebo nepríjemná bolesť nôh, so všetkým si môžete poradiť pomocou vhodných ortopedických pomôcok.

Ako sa zbaviť bolestí chodidiel?

Chodidlá sú každý deň prehnane namáhané a to chodia po tvrdých podkladoch alebo nosením topánok na vysokom podpätku. Po náročnom dni potrebujú nohy odpočinúť a preto je dôležité im dopriať prvotriednu starostlivosť.

V našej ponuke nájdete široký výber ortopedických pomôcok, ktoré vám môžu od nepríjemnej bolesti pomôcť. Môžete si kúpiť vložky do topánok, podpätenky, podpory nožnej klenby alebo korekcie a ochrany prstov na nohách a umožniť tak chodidlám trochu odpočinku.

Ortopedické pomôcky sú veľmi účinné, stačí ich len pravidelne používať. Môžu vám uľaviť od dlhodobých bolestí chodidiel, lýtok, nožnej klenby, reumatických problémov, problémov s prekrvením dolných končatín a zápalov svalov a šliach.

Ako vyzrieť nad problémami s kĺbami?

Bolesť kĺbov postihuje veľkú časť populácie. Najlepšie môžete problémom s kĺbami predchádzať tým, že svojim kĺbom doprajete kvalitnú kĺbovú výživu. Pokiaľ vás bolesť príliš obmedzuje, môžete ju utlmiť pomocou skludňujúcich prípravkov.

Na bolesť kĺbov sú najúčinnejšie gély a maste, ktoré príjemne osviežujú. Medzi najobľúbenejšie prípravky patrí Voltaren Emulgel, ktorý zmierňuje opuchy a dokonca pomáha i pri zápale svalov. Akútnu bolesť utlmíte pomocou Ibalginu, ktorý okrem bolesti kĺbov zmierňuje i bolesť chrbta alebo hlavy.

Poraďte si s bolesťou chrbta

Potiaže s chrbtom môžu mať mnoho príčin. Vaša chrbtica najviac trpí, pokiaľ celý deň presedíte a nedoprajete svojmu telu veľa pohybu. Ako podporný prostriedok pre liečbu bolesti chrbta môžete využívať chladivé maste, gély, krémy, bandáže či pásy na chrbát. Pri silnej bolesti chrbta ale radšej navštívte ortopéda, ktorý vám môže doporučiť vhodnú rehabilitáciu.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

OK
Spracovávam