↓ Zobraziť tipy na vianočné darčeky

Ohrievače dojčenských fliaš

Ohrievače fliaš ľahko a rýchle ohrejú fľaše s mliekom a hodia sa pre všetky typy fliaš. Pomocou ohrievača získate mlieko, sunar alebo jedlo ohriate na ideálnu teplotu priamo k jedlu či pitiu a ušetríte tak mnoho času. Na ohrievačku fliaš môžete odložiť i nedopité mliečko alebo výživu, ktorú zje vaše bábätko neskôr. Veľa mamičiek využíva ohrievačku tiež v noci, kedy má teplé mlieko neustále po ruke.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam
 • AVENT Elektrický parný sterilizátor 4 v 1

  AVENT Elektrický parný sterilizátor 4 v 1

  Doprava zadarmo

  Vďaka prispôsobiteľnej veľkosti zaberie elektrický parný sterilizátor Philips AVENT typu 4 v 1 v kuchyni minimálne množstvo priestoru.

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  101,69 €

  101,69
 • TRUELIFE Invio BW Double ohrievačka a sterilizátor

  TRUELIFE Invio BW Double ohrievačka a sterilizátor

  Novinka Akcia Doprava zadarmo

  Ak chcete pre svoje dieťa len to najlepšie, vybavte svoju domácnosť kvalitným ohrievačom dojčenských fliaš a sterilizátorom v jednom, ušetríte čas.

  Skladom viac ako 5 kusov

  79,99 € 49,99 € -38 %

  49,99
 • LOVI Ohrievač fliaš, biely

  LOVI Ohrievač fliaš, biely

  nad 11,5 € = DARČEK Doprava zadarmo

  Darček

  Ideálny pomocník pre ohrievanie pokrmov.

  Skladom viac ako 5 kusov

  50,69 €

  50,69
 • PHILIPS AVENT Sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  PHILIPS AVENT Sterilizátor do mikrovlnnej rúry

  Doprava zadarmo

  Ľahký, kompaktný dizajn parného sterilizátora do mikrovlnnej rúry Philips AVENT je dokonale vhodný pre použitie doma i na cestách.

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  38,49 €

  38,49
 • TRUELIFE Ohrievač dojčenských fliaš Invia BW Single

  TRUELIFE Ohrievač dojčenských fliaš Invia BW Single

  Novinka

  Elektrický ohrievač dojčenských fliaš s vysokorýchlostným a rovnomerným ohrievaním.

  Skladom viac ako 5 kusov

  39,00 € 34,99 € -10 %

  34,99
 • BAYBY Ohrievač fliaš Car / Home

  BAYBY Ohrievač fliaš Car / Home

  Doprava zadarmo

  Ste na ceste autom a vaše dieťatko prepadol hlad? Problém vyriešený ... s ohrievačom fliaš do auta to vlastne žiadny problém ani nie je.

  Skladom

  39,49 €

  39,49
 • MEDELA Quick Clean - sterilizačné sáčky 5ks

  Sterilizačné sáčky do mikrovlnnej rúry. Rýchlo, bezpečne a pohodlne - unikátne riešenie pre sterilizáciu doma. Ideálny pre čistenie fľaštičiek na mlieko, cumlíkov, prsných nástavcov a hadičiek. Nahrádza dlhotrvajúcej sterilizáciu vo vode alebo sterilizátore.

  Skladom

  19,49 €

  19,49
 • LANSINOH VRECKA NA MATERSKE ML.25KS

  Lansinoh sáčky na uskladnenie materského mlieka boli vyrobené špeciálne pre mrazničky, ale môžu sa používať aj na uskladnenie materského mlieka v chladničke.

  Skladom

  10,39 €

  10,39
 • LADY MILTON 28 TBL

  Sterilizačné tablety vysterilizujú Váš LadyCup v priebehu 15 minút.

  Skladom viac ako 5 kusov

  4,39 €

  4,39
 • yoomi nabíjačka na ohrievač

  yoomi nabíjačka na ohrievač

  Akcia Výpredaj

  yoomi nabíjačka na ohrievač je súčasťou samostatného ohrievacieho systému yoomi. Dokáže dobiť ohrievač na použitie za 2 minúty ( v mikrovlnej rúre). Ohrievač sa predáva samostatne.

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  8,23 € 6,48 € -21 %

  6,48

Ohrievače dojčenských fliaš - detailný popis

Všetky ohrievače detských fľaštičiek sa dajú pred použitím jednoducho a rýchlo vyčistiť, tie najlepšie ohrievače dokonca disponujú funkciou sterilizácie fľaše pred použitím. Po vložení fľaše s mliekom ju zahrejú na dostatočnú teplotu, ktorá je pre vaše bábätko úplne ideálna, keďže mlieko nie je ani studené, ani príliš horúce a nehrozí teda spálenie jazýčka vašeho zlatíčka. Niektoré ohrievače fľašu s jej obsahom iba ohrejú na požadovanú teplotu, iné udržujú konštatnú teplotu, dokiaľ ohrievačku nevypnete.

Ohrejte si kojenecké fľaše i v aute

Cestovná ohrievačka pripraví na pitie kojenecké fľaštičky pre vaše dieťatko i v aute. Je vyrobená z robustného materiálu, takže sa hodí i do drsnejších podmienok a pri náhlom páde zo sedačky sa rozhodne nerozbije. Ohrievačka sa jednoducho zapojí do prípojky v aute o 12 V. Okrem fľaštičiek sa do nej vojdú tiež rôzne poháriky a hrnčeky a teda je jej využitie naozaj neobmedzené. Vďaka ohrievaču fliaš v aute bude mať vaše dieťatko teplé mlieko i na cestách a cestovanie v aute sa tak stane pre neho i pre vás bezstresovou záležitosťou.

Digitálne ohrievače – revolúcia v ohrievaní

Novinkou na trhu sú digitálne ohrievače fliaš a detskej stravy. Pomocou pokročilej technológie automaticky vypočítajú dobu potrebnú k ohrevu stravy. Digitálny ohrievač značky Avent funguje na princípe riadenej pary a fľašu s mliekom ohreje za dobu menšiu než 2 minúty. Disponuje tiež prehľadným displejom, na ktorom môžete pozorovať priebeh ohrievania. Digitálny ohrievač sa po dosiahnutí potrebnej teploty sám vypne, takže nedôjde k jeho prehriatiu. Poradí si s mliekom všetkých rôznych počiatočných teplôt i s chladenou i mrazenou stravou.

OK
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika