NEUTROGENA

Neutrogena je značka, ktorá vznikla už v prvej polovici 20. storočia, a tak vďaka svojim skúsenostiam a kvalitám patrí medzi vyhľadávané značky v oblasti starostlivosti o pleť, telo i vlasy. Je kozmetickou značkou, ktorá je vyvinutá a odporúčaná dermatológmi.

Neutrogena predstavila výrobky s nórskou receptúrou. Toto je rad vysoko hydratačnej kozmetiky pre okamžitú úľavu suchej a namáhanej kože, hydratáciu a výživu pokožky. Podľa tejto receptúry sú vyrábané krémy na ruky a nohy, balzamy na pery aj telové mlieka. Okrem toho Neutrogena prichádza s radom Visible Clear, ktorá je určená na starostlivosť o problematickú pleť. Neutrogena sa venuje aj starostlivosti o vlasy, a to v podobe produktového radu T/Gel, čo je rad proti lupinám.

Na našich stránkach vám ponúkame pestrú ponuku telových mliek pre suchú a veľmi suchú pleť. Veľmi namáhanou časťou tela je pokožka rúk, preto Neutrogena vyrába krémy pre hydratáciu a starostlivosť o suchú alebo citlivú pokožku. Ak máte problematickú pleť, sú tu pre vás výrobky radu Visible Clear.

Máte radi kozmetiku NEUTROGENA? Ak áno, tak v našej ponuke si určite vyberiete.

Viac informácií
NEUTROGENA

Produktové rady

OK
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika