MEDIPLAST-F rýchloobväz náplasť umývateľná 8 cm x 1 m

Kód výrobku: 10945
Umývateľná fóliová náplasť s centrálne umiestnenou savou vložkou na ošetrenie drobných poranení.

Viac informácií

Produkt je dočasne nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt opäť skladom

Odporúčané alternatívne produkty

Podrobné informácie

Podrobné informácie MEDIPLAST-F rýchloobväz náplasť umývateľná 8 cm x 1 m

MEDIPLAST CZ, vd Jilemnice využíva moderné a ekologickú výrobnú technológiu, založenú na báze tavných lepidiel, k nánosovanou nosných materiálov pre výrobu samolepiacich obväzových materiálov.

Táto technológia má, na rozdiel od konkurenciou používané rozpúšťadlové, rad predností, z ktorých najdôležitejšia je nedráždivosť pokožky zvyšky rozpúšťadla, ktoré tavné lepidlo pochopiteľne neobsahuje. Nulový výsledok skúšky kožnej dráždivosti (= nedráždivý) vhodnosť zvolenej aplikácie už vlastne len potvrdzuje.

Naše výrobky majú použiteľnosť v širšom teplotnom rozmedzí, pretože odpadá "přisychání" lepivého filmu za vyšších teplôt (oi. Tiež sťažená odvinovatelnost náplasti z cievky) i nelepivosť pri nižších teplotách.

Uvedené prednosti technológie umocňujú aspekty ekológie, pretože tavné lepidlo nemá žiadne ekotoxické účinky a likvidovatelnost výrobkov po použití je snadná.Stejně tak pre ochranu lepivé vrstvy nepoužívame, na rozdiel od ostatných výrobcov, k prírode nešetrnou PVC fóliu, ale silikonovaný papier a konečne naše fóliové náplasti sú vyrobené z materiálov na báze PE.

MEDISTRIP-F® je delená umývateľná fóliová náplasť s centrálne umiestnenou savou vložkou na ošetrenie drobných poranení. Je vyrábaná v dvoch rozmeroch, 72 x 19 mm a 72 x 25 mm, zatavená v skupinovom obale po 2 alebo 4 ks.

Na ošetrenie drobných poranení dobre poslúži fóliový rýchloobväz. Je to 8 cm široký pruh umývateľné fóliové náplasti s priebežnou savou vložkou zabalený vo skladačke. Savá vložka je totožná s ostatnými rýchloobväz a ako dôležitá súčasť výrobku prispieva k jeho vysokej kvalite.

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: MEDIPLAST
Značka: MEDIPLAST
Kód výrobku: 10945
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: MEDIPLAST

Recenzie

Recenzie MEDIPLAST-F rýchloobväz náplasť umývateľná 8 cm x 1 m

Diskusia

Diskusia MEDIPLAST-F rýchloobväz náplasť umývateľná 8 cm x 1 m

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

OK
Spracovávam