Krémy na holenie

Holenie na sucho alebo len s vodou? Tak na to rýchlo zabudnite... Aspoň pokiaľ nechcete skončit s podráždenou pokožkou plnou bolestivých pupienkov. Pri holení platí všeobecne známe a vtipné porekadlo: Kdo maže, ten ide. Čím sú chĺpky a fúzy mäkšie a žiletka bude pekne kĺzať, tým bude lepší výsledok: dokonale hladká oholená pokožka. S krémami na holenie je starostlivosť o vašu pokožku jednoduchšia, šetrnejšia, rýchlejšia a hlavne príjemnejšia. Pánom doporučujeme krémy na holenie značky Gillette a dámam krémy na holenie Gillette Satin Care, ktoré zvláčňujú pokožku. Veľmi obľúbené sú tiež krémy na holenie Nivea.

 • WELEDA Krém na holenie 75 ml

  WELEDA Krém na holenie 75 ml

  Akcia

  Skladom už iba 3 - 5 kusy

  Krém na holenie s prírodnými zložkami Weleda ponúka mužskej pokožke starostlivosť a zároveň uľahčuje holenie vďaka svojmu zloženiu a príjemnej konzistencii.

  10,96 € 7,79 € -29 %

  7,79
 • NIVEA Krém na holenie 100 ml

  Skladom zajtra

  Krém na holenie s jedinečnou modernou technológiou Ultra Glide Technology.

  1,99 €

  1,99
 • Barbus penivý KRÉM v kelímku 150g

  Skladom zajtra

  Penivý krém v kelímku na holenie je vhodný pre všetky typy pleti.

  3,19 €

  3,19
 • WINDSOR penivý krém na holenie, 100g tuba

  Skladom zajtra

  Penivý krém na holenie je vhodný pre všetky typy pleti. Obsahuje kokosový olej a glycerín, ktorý pleť zvláčňuje a zjemňuje. Krém sa nanáša na teplou vodou navlhčenú tvár, po vytvorení peny (štetkou) sa vykonáva holenie bežným spôsobom.

  1,69 €

  1,69
 • Barbus penivý KRÉM v tube S chlorofylu, 70g

  Skladom zajtra

  Penivý krém v tube na holenie je vhodný pre všetky typy pleti.

  1,69 €

  1,69
 • Barbus penivý krém na holenie, tuba 70g

  Skladom zajtra

  Penivý krém na holenie, obsahuje glycerín, ktorý pleť zjem'nuje a zvláčňuje

  1,69 €

  1,69

Krémy na holenie - detailný popis

3 tipy pre šetrné holenie

 • Možno sa vám to zdá ako maličkosť, ale i čas hraje pri holení rolu. Doporučujeme načasovať si holenie na neskoršie popoludnie alebo večer. Ráno je totiž pokožka najcitlivejšia.
 • A čo smer holenia? Pokiaľ používáte holiaci strojček, hoľte chĺpky krúživými pohybmi. V prípade žiletiek hoľte vždy po smere rastu chĺpkov. Len naozaj hrošia koža zvládne holenie proti smeru.
 • Zásadné je tiež použitie vhodného krému na holenie, poprípade gélu alebo peny. Krém pokožku zvláčni a zmäkčí chĺpky. Ale pozor, pri holení strojčekom krémy ani gély nepoužívajte.

Aby vaše snaženie padlo na úrodnú pôdu, ošetrite pokožku po holení tiež ukľudňujúcim krémom alebo balzamom. Prípravky s obsahom alkoholu pokožku dezinfikujú, ale na niekoho môžu byť príliš dráždivé. Je teda na vás, ktorý krém či balzam zvolíte.

OK
Spracovávam