Úvodná stránka » Kontakty

Kontakty

Oneskorenie doručovania zásielok
Dopravu zásielok na Slovensko pre nás zabezpečuje Zásielkovňa, ktorá cez dopravcu SPS, Remax, prípadne ďalšie zaistí doručenie k vám domov. Aj keď volia najmenej vyťažených prepravcov, doručenie vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku môže trvať dlhšie, 2-4 pracovných dní. V okamihu, keď vašu objednávku zabalíme a odovzdáme dopravcom o tom vás vždy emailom informujeme - za jej doručenie je zodpovedný dopravca, my tieto informácie k dispozícii nemáme. S otázkami ohľadom doručovania teda kontaktujte priamo Zásielkovňu, tel. č. +421 221 201 135, s podacím číslom, ktoré ste dostali v emailu o expedícii zásielky.
Nás prosím kontaktujte až v okamihu, ak uplynie týždeň od expedície zásielky a stále nie je doručená a ani v trasovaní zásielky nie je vidieť pohyb zásielky.

 

S čím si poradíte sami

Stav objednávky

si môžete overiť sami po prihlásení do vášho účtu alebo tiež tu. Uvidíte v ňom prehľad všetkých vašich objednávok a ich stav. Môžete sa pozrieť, ako je na tom vaša posledná objednávka a dohodnúť sa s nami, čo s tým.

Tovar na reklamáciu

Zmeniť objednávku

potom, čo ste ju odoslali, už sami nemôžete. Ale radi to urobíme za vás. Poznačte si, ktorý tovar chcete pridať či odobrať a napíšte nám. Čím skôr, tým lepšie. Aby sme nemuseli dobiehať kuriéra a brať mu váš balík z ruky.

Faktúru - daňový doklad

k zakúpenému tovaru vám posielame e-mailom po distribúcii zásielky. Faktúry netlačíme. Ruku na srdce - aj tak by skončila v koši, že? Takto ju kedykoľvek nájdete v e-maili alebo po prihlásení do vášho účtu.

 

Keď je to súrne

Napíšte nám svoju správu on-line alebo nám zavolajte do zákazníckeho centra v pracovných dňoch od 8:00 do 15:30 hod. na číslo 0221 201 380.

 

Kde nás nájdete

Praha

Sídlo firmy

Pears Health Cyber, s.r.o.
prevádzkareň Ružová dolina 8
821 09 Bratislava

Zobrazit na mapě

Chrudim

Nákup, marketing, logistika, IT a účtáreň

Pardubická 528
537 01 Chrudim

Zobrazit na mapě

Praha

Distribučné centrum

Píšťovy 864
537 01 Chrudim

Zobrazit na mapě

 

Chcete si k nám skočiť po balíček? V bratislavskej kancelárii, ani v českom sklade neuspejete.
Máme ale cez 550 odberných miest.

 

S čím vám poradíme my

 

Máte na nás otázku?

* údaje označené hviezdičkou sú povinné

Na správy odpovedáme priebežne a podľa množstva správ sa mení reakčný čas. Ak je to naozaj súrne, radšej nám s požiadavkou k objednávke zavolajte na 0221 201 380 (Po - Pia 8 - 15.30).

Vaša požiadavka bude do svojho vybavenia uložená v našej databáze, následne bude anonymizovaná alebo zmazaná. Odpoveď na vašu otázku vám bude zaslaná bežným e-mailom. Ako chránime vaše osobné údaje

Tento vyplnený formulár bude posúdený odborníkom, ktorý Vám poskytne spätnú väzbu.

SUKL

OK
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika