Kontaktné šošovky

Patríte tiež medzi tých, ktorí potrebujú korekciu zraku? Dioptrické okuliare však nosiť nechcete? Vyskúšajte kontaktné šošovky, ktoré sú skvelou alternatívou okuliarov.

 • Hypromelóza - P 10 ml

  Skladom

  Používa sa ako podpordná liečba pri zníženej tvorbe sĺz a na odporúčanie lekára pri syndróme suchého oka.

  2,79 €

  2,79
 • Optosol plus 250 ml

  Optosol plus 250 ml

  Akcia

  Skladom

  Je sterilný fyziologický roztok  pre užívateľov kontaktných šošoviek.

  5,59 € 4,49 € -20 %

  4,49
 • ReNu MultiPlus roztok na kontaktné šošovky (modrý) 1x360 ml

  Skladom zajtra

  ReNu MultiPlus - roztok na kontaktné šošovky určený na oplachovanie, dezinfekciu, uchovávanie, odstraňovanie bielkovinových usadenín, navlhčovanie a čistenie.

  13,79 €

  13,79

Kontaktné šošovky - detailný popis

Dioptrické šošovky vám môžu poskytnúť pohodlie pri športovaní, nie je vidieť, že ich nosíte, na rozdiel od okuliarov. Nech už je váš dôvod na vyskúšanie kontaktných šošoviek akýkoľvek, určite si i vy na nich nájdete rôzne pozitíva.

Dioptrické šošovky môže nosiť takmer každý, vždy je potrebné sa najprv samozrejme poradiť s lekárom. V našom e-shope si môžete kúpiť očné šošovky pohodlne z domova - online a hlavne lacno. Presvedčte sa sami, že naše ponúkané produkty patria medzi tie najlacnejšie.

Vyberať je možné z šošoviek rôznych dioptrií, zakrivenia, rôzne dlhej životnosti i rôznorodých farieb. Stačí si len vybrať. Okrem pestrej ponuky dioptrických šošoviek si môžete vyberať i z nedioptrických kontaktných šošoviek, ktoré sú vyrábané v širokej palete farieb tak, aby si vybral skutočne každý.

SUKL

OK
Spracovávam