Kávovary na kapsule

Kávovar na kapsule sa stáva obľúbeným kuchynským spotrebičom. Vďaka nemu si môžete pripraviť najrôznejšie druhy kávy s rozmanitými príchuťami a to najlepšie - všetko pripravíte v pohodlí domova ľahko a rýchlo.

Kávovary sú ideálnym pomocníkom pre tých, ktorí sa prípravou nápoja nechcú príliš zaoberať, stačí iba doliať vodu, vybrať si kapsulu, stisknúť tlačidlo a je hotovo. Ďalším pozitívom týchto prístrojov je ich nenáročná údržba a čistenie. Naviac vás iste milo prekvapí priaznivá cena prístrojov a rôzne dizajnové prevedenia, takže si naozaj vyberie každý.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • NESCAFÉ Dolce Gusto Latte Macchiato nesladené - náplň

  Skladom do 24 hodín

  Pražená mletá káva a sušené plnotučné mlieko vaše najobľúbenejšie kávové špecialita teraz aj vo variante bez pridaného cukru.

  5,89 €

  5,89
 • NESCAFÉ Dolce Gusto Barista - náplň

  Skladom do 24 hodín

  Absolútna ristretto. Silne pražená káva v malom šálke s plnou, intenzívnou chuťou po kakau, Amaretto, čiernom ríbezlí a čučoriedkach v malom šálke.

  5,89 €

  5,89
 • NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo Intenso - náplň

  Skladom do 24 hodín

  Lahodná káva pre každý deň. Voľba milovníkov silnej intenzívnej kávy talianskeho typu. Ide o väčšie, tzv. Dlhé espresso. Cez kávu sa pustí viac vody, aby ste získali šálku plný chuti.

  5,89 €

  5,89
 • NESCAFÉ Dolce Gusto Mocha - náplň

  Skladom do 24 hodín

  Krémová mliečna čokoláda korunovaná šálkou silného espressa pre dokonalý pôžitok.

  5,89 €

  5,89
 • NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik - náplň

  Skladom do 24 hodín

  Urobte vašim deťom radosť a pripravte im obľúbenú čokoládu Nesquik. Jedna kapsula a to pravé čokoládové dobrodružstvo je na svete.

  5,89 € -7% 6,33 €

  5,89

OK
Spracovávam