JUTAVIT

Značka JUTAVIT je rýdzo Maďarská značka ktorá vznikla v roku 2005. Teda už 13 rokov vyrába a zvyšuje kvalitu svojich výrobkov. Najprestížnejšie, celosvetovo uznávané ocenenie Superbrands dostala v poradí už 6x od roku 2013 až po rok 2018. Ponúkame najvyššiu bez kompromisnú kvalitu za veľmi dobré ceny.

JUTAVIT sa vyrába vo vlastnom výrobnom komplexe o rozlohe 7 000 m2 v kraji Pešť Maďarsku. Vďaka stálemu vývoju, modernizovaniu výroby a zvyšovaniu výrobnej kapacity prevádzkuje jedinečnú výskumnú, vývojovú, výrobnú, obchodnú aj logistickú časť. ​JUTAVIT nájdete​ Výrobný komplex JUTAVIT sa za posledné roky vybudoval za jednu z najväčších a najmodernejších komplexov v Strednej Európe kde všetky procesy, inovácie, výrobné aktivity prebiehajú za najprísnejšieho dozoru EU, GMP, ISO9001, HACCP pri dodržaní prísnych kvalitatívnych požiadaviek.

Medzi JUTAVIT doplnkami nájdete tvrdé prehltacie  tablety, žuvacie tablety, gumené formy, kapsule s práškovým obsahom, mäkké kapsule s tekutým obsahom, sirupy aj kvapky. Za zmienku stojí aj krémy, balzamy a telové mlieka

JUTAVIT

Produktové rady

SUKL

OK
Spracovávam