GS Condro Diamant starostlivosť o kĺby, väzy, šľachy v plechovej krabičke 120 tabliet

Výživový doplnok Viac o legislatíve
Kód výrobku: 449650

Extrémne silný výživový doplnok, ktorý sa stará o kĺbne chrupavky, o okolie kĺbu, kĺbové púzdra, väzy a šľachy v luxusnej plechovej krabičke.

Viac informácií

Produkt je dočasne nedostupný

Termín distribúcie je neznámy

Podobné produkty
Podobné produkty od rovnakého výrobcu Pošlite mi e-mail, keď bude produkt skladom

Odporúčané alternatívne produkty

Podrobné informácie

Podrobné informácie GS Condro Diamant starostlivosť o kĺby, väzy, šľachy v plechovej krabičke 120 tabliet

GS Condro® DIAMANT je jedinečný prípravok, ktorý sa stará nielen o kĺbne chrupavky, ale aj o okolie kĺbu, teda kĺbové púzdra, väzy a šľachy. Extra silná dávka glukosamín sulfátu tohto najsilnejšieho kĺbového prípravku je obohatená o revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN®.

Revolučný komplex

GS Condro® DIAMANT obsahuje revolučný komplex DIAMANT FORTESCIN®. Vďaka vyváženému množstvu látok ako je aescín a vitamín C podporuje nielen správnu funkciu kĺbového, ale aj spojivového aparátu.

Pre koho je prípravok vhodný

 • pre všetkých, ktorí sa chcú aktívne starať o zdravie svojich kĺbov, väzov, šliach, meniskov a medzistavcových platničiek a želajú si udržať ich dobrý stav do vysokého veku.
 • staršie osoby
 • ľudia zaťažujúci kĺby - ťažko pracujúci ľudia, ľudia s nadváhou
 • športovcov - aktívnych aj rekreačných

Aktívne zložky GS Condra Diamant

 • Špeciálna účinná látka aescín (extrakt z plodu Aesculus hippocastanum) v dennej dávke 40 mg - prispieva k správnemu krvnému zásobeniu kĺbových púzdier, väzov a šliach, podporuje obeh telových tekutín na úrovni jednotlivých tkanív (mikrocirkulácie tkanív).
 • Vitamín C v dennej dávke 12 mg, ktorý je dôležitý pre tvorbu pevnej kolagénnej siete. Tá je základom štruktúry väzov, šliach, chrupaviek a meniskov. Vitamín C teda prispieva k udržaniu funkcie kĺbových chrupaviek.
 • Glukosamín sulfát v kvalite GS Clini-Q® - základom všetkých kĺbových prípravkov GS Condro® je glukosamín sulfát, telu vlastná látka, ktorá sa za normálnych okolností tvorí z glukózy. Následne sa zabudováva do zložitejších štruktúr (tzv. proteoglykánov), ktoré sú základnou stavebnou zložkou chrupaviek a viažu vodu. Je tiež dôležitou súčasťou kĺbového mazu.

V prípravku GS Condro® DIAMANT je obsiahnutá v dennej dávke 1600 mg čistého glukosamín sulfátu v garantovanej kvalite Clini-Q®. Originálna kvalita Clini-Q® je zárukou správneho a vždy rovnakého obsahu čistého glukozamín sulfátu v dennej dávke. Každá šarža GS Condro® DIAMANT je totiž kontrolovaná na obsah glukozamínsulfátu v medzinárodne akreditovanom laboratóriu.

Zloženie prípravku GS Condro® DIAMANT v 1 tablete

Kryštalický glukosamín sulfát.2KCl 1061,3 mg, (zodpovedá čistému glukozamínsulfátu Clini-Q®) 800 mg, Aescín 20 mg, Vitamín C 6 mg, plnidlo (mikrokryštalická celulóza, sodná soľ karboxymetylcelulózy, hydroxypropylmetylcelulóza), výťažok z plodov pagaštanu konského, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), kyselina askorbová, poťahovacia látka (hydroxypropylmetylcelulóza, mastenec), farbivo (oxid titaničitý).

% RVH – referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých
* – RVH nebola stanovená

Ďalšie dôležité informácie o výrobku

 • Testované Reumatologickým ústavom - Účinnosť GS Condro® bola overená testovaním Reumatologickým ústavom v Prahe v rokoch 2004–2006. 8 z 10 užívateľov bolo s jeho užívaním veľmi spokojných. **MUDr. Olejárová M., a kol.: Česká revmatologie, 16, 2008, p. 153-160

 • Najdôveryhodnejšia značka roka 2016 - 2018 - V rokoch 2016 – 2018 se prípravok GS Condro® stal víťazom najväčšieho prieskumu dôvery českých spotrebiteľov v kategórii "Prípravky na kĺby a kosti", a získal tak ocenenie Najdôveryhodnejšia značka roka. Prieskum každoročne realizuje renomovaná agentúra STEM/MARK. Pre nás má obrovský význam a ďakujeme za neho odborníkom a hlavne našim spokojným zákazníkom.

 • Moderná technológia - Vďaka modernej ETS2-TABS® Technológii spracovania tabliet ponúka GS Condro® nielen maximálnu účinnosť pre vaše kĺby, ale aj maximálny komfort pri užívaní. Ten je podľa poznatkov modernej farmácie rozhodujúci pri dlhodobom užívaní kĺbových prípravkov pre ich priaznivý účinok na kĺby.

 • Vysoká bezpečnosť dlhodobého užívania  - Prípravky GS Condro® sú určené pre dlhodobé užívanie a spĺňajú požiadavky na vysokú bezpečnosť doloženú certifikáciou HACCP.

Zaujíma vás spôsob použitia

Užívajte 1x denne 2 tablety alebo 2x denne 1 tabletu. Deti od 12 rokov užívajú 1 tabletu denne. Tablety možno užiť kedykoľvek počas dňa. Tablety je možné drviť i poliť. Pre maximálny efekt je vhodné prípravok užívať trvalo. Nie je určené tehotným a dojčiacim ženám a deťom do 12 rokov. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok je bez cukru, bez lepku a bez laktózy. Balenie obsahuje 120 tabliet.

Pokyny pre skladovanie výrobku

Skladujte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Uchovávajte v suchu pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením.

Naša lekárnička radí a odporúča

 • Glukosamín sulfát je telu vlastná látka, ktorá zaisťuje výživu a pružnosť kĺbovej chrupavky a je súčasťou kĺbového maziva.
 • GS Condro DIAMANT obsahuje glukosamín sulfát v prémiovej kvalite.
 • Odporúčam užívať 2 tablety denne minimálne 2-3 mesiace. Vhodné je aj dlhodobé užívanie bez prestávky.

Informácie o produkte

Výrobca: GREEN SWAN
Značka: GS
Produktová rada: GS Klouby a vazy
Kód výrobku: 449650
Kód EAN: 8594032758883
Držiteľ rozhodnutia: GREEN SWAN

Recenzie

Recenzie GS Condro Diamant starostlivosť o kĺby, väzy, šľachy v plechovej krabičke 120 tabliet

Diskusia

Diskusia GS Condro Diamant starostlivosť o kĺby, väzy, šľachy v plechovej krabičke 120 tabliet

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

OK
Spracovávam