GINEXID vaginálne výplach 3 x 100 ml

Kód výrobku: 296797
Mikrobiálna flóra pošvy obsahuje mnoho mikroorganizmov rôznych druhov, ktoré vykonávajú základné funkcie pre udržanie zdravia pošvového prostredia.

Viac informácií

10,29 €

Skladom zajtra

V utorok 9. 6. odosielame, u vás v stredu 10. 6.

V utorok 9. 6. odosielame, u vás v stredu 10. 6.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie GINEXID vaginálne výplach 3 x 100 ml

Mikrobiálna flóra pošvy obsahuje mnoho mikroorganizmov rôznych druhov, ktoré vykonávajú základné funkcie pre udržanie zdravia pošvového prostredia. Rovnováha medzi týmito druhmi môže byť narušená rôznymi príčinami, vrátane kontaktu s mikroorganizmami, ktoré nie sú bežne prítomné v pošvovom prostredí, zmien životného štýlu alebo hormonálnych zmien.
Vaginálna výplach GINEXID®, založený na zložkách prírodného pôvodu, ktoré rešpektujú krehkú fyziológiu sliznice, pomáha udržiavať správnu rovnováhu pošvovej bakteriálnej flóry.
Vaginálne výplach GINEXID® pomáha udržiavať správnu rovnováhu vaginálnej bakteriálne fl óry, rešpektuje krehkú fyziológiu sliznice a upokojuje podráždenia.
Výhodné je použitie zároveň s vaginálnymi čapíky GINEXID® v prípade výskytu vaginálne infekcie a pre prevenciu spolu s gynekologickú čistiace penou GINEXID®.

zloženie:
Voda, destilovaná ružová voda, destilovaná rumančeková voda, destilovaná vilínový voda, chlórhexidín diglukonát, levanduľová esencia, kyselina mliečna, kokamidopropyl betaín, butyl (26) OE (26) OP, hydrogenovaný ricínový olej (40) OE

Dávkovanie:
Jeden výplach denne (ráno). Radšej 1-2 výplachy týždenne. Pred použitím prostriedku si dôkladne umyte ruky. Každá fľaša obsahuje dávku už pripravenú pre jeden výplach. Otáčajte hornou časťou uzáveru motýlieho tvaru kým sa neodlomí, a na vrchnú časť fľaštičky tlakom nasaďte kanylu. Následne kanylu zaveďte do pošvy a stlačte fľaštičku, ktorá by mala byť najlepšie hore dnom. Postupne vytlačte všetok roztok do pošvy.

Po skončení výplachu jemne osušte vonkajšie partie, a to bez oplachovania. Pošvový výplach možno vykonávať v rôznych pozíciách: pri sede na bidetu alebo na WC, v stoji vo vani alebo v sprche, s jednou nohou opretou o okraj. Fľaštičku a kanylu po použití znovu nepoužívajte a zlikvidujte ich.

Upozornenie:
Kvôli prírodným výťažkom prípravok môže na dne obsahovať usadeniny. Vaginálne výplach GINEXID® je dobre znášaný aj pri dlhodobom používaní.

množstvo:
Vaginálna výplach - roztok pripravený na použitie, 3 fľaše po 100ml, 3 jednorazové aplikátory

Preložené pomocou Google Translatore

Informácie o produkte

Výrobca: AXONIA a.s.
Značka: AXONIA
Produktová rada: AXONIA intimní potíže
Kód výrobku: 296797
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: AXONIA a.s.

Recenzie

Recenzie GINEXID vaginálne výplach 3 x 100 ml

Diskusia

Diskusia GINEXID vaginálne výplach 3 x 100 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

SUKL

OK
Spracovávam