FYTOFONTANA Stem Cells Pure Pigment 125 ml

Kód výrobku: 322291

Dvojfázový roztok s kmeňovými bunkami na pigmentáciu.

Viac informácií

10,69 €

Skladom

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

Podrobné informácie FYTOFONTANA Stem Cells Pure Pigment 125 ml

Základná starostlivosť o pleť zahŕňa niekoľko nadväzujúcich krokov. Najdôležitejším krokom je pravidelnosť a prispôsobenie sa aktuálnemu stavu pokožky. Na zosvetlenie pigmentácie začnite s používaním prípravkov radu Fytofontana Stem Cells.

Ako účinkuje tento dvojfázový roztok?

  • čistí pokožku od každodenných nečistôt
  • šetrne zmierňuje pigmentáciu povrchu pokožky a podporuje jej obnovu
  • má niekoľkonásobný synergický bieliaci účinok vďaka niekoľkým biochemickým procesom

Účinné látky v prípravku

  • Na zmiernenie mimických vrások sú v prípravku skombinované účinnej látky z kmeňových buniek a peptidy s intenzívnym účinkom proti vráskam.
  • Peptidy majú podobný účinok ako botulotoxinová injekcie, zmierňujú sťahovanie svalov a tým znižujú výskyt mimických vrások.
  • TrioStem3 Complex a peptidy novej generácie sa starajú o dostatočnú produkciu kolagénu zodpovedného za pružnosť pokožky a tým podporujú vyplnenie vrások. 

Ako sa dvojfázový roztok používa

PURECEUTICAL Dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn je zložený z dvoch fáz, ktoré je potrebné pred akýmkoľvek použitím dôkladne pretrepať, aby sa zmiešali. Pretože ide o špeciálne zloženie roztokov, po aplikácii sa dve fázy znova rozdelia.

Návod na použitie

Pred použitím odstráňte viečko z prípravku. Jemným stlačením dávkovača vytlačte potrebné množstvo roztoku PURECEUTICAL dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn. Pomocou vatového tampónu naneste roztok na tvár a krúživým pohybom si ju dôkladne očistite. PURECEUTICAL dvojfázový čistiaci roztok na zosvetlenie pigmentových škvŕn používajte dvakrát denne ráno a večer. Balenie obsahuje 125 ml.

Dôležité upozornenie

Výrobok je veľmi dobre znášaný a používa sa na všetky typy pleti. Napriek tomu sa pre jeho vysokú účinnosť doporučuje pred použitím otestovať prípravok na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Ak pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemne osušte. Iba na vonkajšie použitie. Skladujte pri teplote do 30 °C.

Informácie o produkte

Výrobca: HERB-PHARMA AG
Značka: FYTOFONTANA
Kód výrobku: 322291
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: HERB-PHARMA AG

Recenzie

Recenzie FYTOFONTANA Stem Cells Pure Pigment 125 ml

Diskusia

Diskusia FYTOFONTANA Stem Cells Pure Pigment 125 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

OK
Spracovávam