EQUA Plastová fľaša Playground 600 ml

Kód výrobku: 455349

Praktická, odolná fľaša s originálnym dizajnom z ľahkého plastu pre opakované použitie na studené i teplé nápoje. Sú vhod aj pre deti. BPA free.

Viac informácií

9,99 €

Skladom viac ako 5 kusov

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

Zajtra odosielame, u vás pozajtra.

ZITENAX

Pridajte ešte


Načítavam

Podrobné informácie

EQUA Plastová fľaša Playground 600 ml

Plastové fľaše EQUA s originálnymi vzormi sú vhodné pre teplé aj studené nápoje. Fľaša má praktický úchyt pre jednoduché uchytenie v ruke, na kočíku alebo taške.

Maximálny dôraz je kladený na ergonómiu, dobré držanie vďaka tvaru a pohodlné pitie vďaka užšiemu tvarovanému hrdlu. Dvojité viečko so silikónom neprepustí ani kvapôčku. Je vyrobená z kvalitného plastu Eastman Tritman, ktorý je odvodený z rastlinných zdrojov a nesie BPA free certifikát.

Kľúčové vlastnosti

  • vyrobená z ľahkého, zdravotne nezávadného plastu
  • 100% nepriepustná
  • pre studené i pre horúce nápoje do 100 °C
  • objem 0,6 l
  • praktické látkové pútko
  • opakovane použiteľná šetrí prírodu

Odporúčané použitie

Fľašu je možné umývať v umývačke riadu. Pri ručnom umývaní odporúčame použiť jemný umývací prostriedok.

Zloženie

100 % Eastman Tritmanamorfný kopolyester. BPA free

Štýlová fľaša EQUA pre zdravý pitný režim.

Equa fľaše sú vyrobené z prvotriedneho materiálu Eastman Tritan - amorfného kopolyesteru s rastlinným pôvodom. Eastman Tritan je produktom americkej spoločnosti Eastman Chemical Company. Materiál vyniká jasnosťou, pevnosťou, hydrolytickou stabilitou a chemickou odolnosťou. Zároveň je biologicky rozložiteľný a bezpečný pre vaše zdravie. Je schválený pre styk s potravinami a neuvoľňuje nebezpečné ftaláty a Bisfenol (BPA).

Fľaše EQUA šetria peniaze aj prírodu

Fľaše EQUA sú vhodné pre viacnásobné použitie a recykláciu. Jednorazové PETky zamorujú naše životné prostredie. Každý rok vstupuje do oceánov sveta viac ako 8 000 000 ton plastov, čo ovplyvňuje more a morský život vnútri. A ak to bude pokračovať, do roku 2050 bude v oceáne viac plastov než rýb.

Navyše PETky môžu za tepla uvoľňovať do vody nebezpečné toxíny ako je Bisfenol-A/BPA. Kohútiková voda je zdravá, dostupná a ďaleko lacnejší variant než voda balená. Investícia do fľaše sa rýchlo vráti. Za dobu jej životnosti ušetríte tisíce korún. 

Výrobca: EQUA, Slovinsko.

EQUA je tím 35 vášnivých jednotlivcov poháňaných kreativitou a usilujúcich o pozitívnu zmenu. Verí v inováciu, vytvára produkty, aby poskytli nielen čo najlepší užívateľský zážitok, ale aj podporili osobnú pohodu a zdravý životný štýl.

EQUA aktívne podporuje myšlienku šetriť naše životné prostredie. Ročne 10 % z čistého zisku firmy ide na podporu európskych organizácií, ktoré podporujú ekologické kampane a ochranu životného prostredia.

EQUA sa na oslavu Svetového dňa Zeme spojila s National Geographic Slovenia, ktorý bojuje proti celosvetovému plastovému znečisteniu. Tento problém môžeme všetci jednoducho ovplyvniť a žiť v čistejšom životnom prostredí. Každá osoba, ktorá začne používať opakovane použiteľné fľaše na vodu, ušetrí ročne v priemere 217 jednorazových plastových fliaš.

Balenie 1 ks

Informácie o produkte

Výrobca: bizart3 s.r.o.
Značka: EQUA
Kód výrobku: 455349
Kód EAN: 3830072451533
Držiteľ rozhodnutia: bizart3 s.r.o.

Recenzie

EQUA Plastová fľaša Playground 600 ml

Diskusia

EQUA Plastová fľaša Playground 600 ml

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

OK
Spracovávam