Dia tyčinky

Müsli tyčinky sa stali synonymom pre “nemám čas: len tak rýchlo niečo zobnem pred ďalšou schôdzkou” alebo pre “viac-menej neraňajkujem”. Diagnóza cukrovka ale znamená, že musíte pravidelne jesť a rozhodne netrpieť hladom- stačí sa len rozhliadnuť po nejakej alternatíve a ukázať tak nepríjemnému ochoreniu, že vy sa nehodláte vzdať.

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • PROTEIN KEX čokoláda 40 g Výživový doplnok

  Skladom do 24 hodín

  PROTEIN KEX je jedinečný produkt svojho druhu na svete. Spája v sebe chuť tradičnej cukrovinky s parametrami najmodernejšieho fitness výrobku.

  1,06 €

  1,06
 • PROTEIN KEX oriešok 40 g Výživový doplnok

  Skladom do 24 hodín

  PROTEIN KEX je jedinečný produkt svojho druhu na svete. Spája v sebe chuť tradičnej cukrovinky s parametrami najmodernejšieho fitness výrobku.

  1,06 €

  1,06

Dia tyčinky - detailný popis

Rýchla desiata

Samozrejme, raz za čas môžete na zahnatie hladu a chuti využiť i rôzne müsli alebo dia tyčinky. Zbožňujete kokos? Verte nám, nie ste sami! Oceníte teda kokosovú tyčinku Rapunzel, ktorá je sladená len ryžovým a agávovým sirupom, čo znamená- bez cukru a dia-vhodná. Nadpolovičná väčšina kokosu a pár percent múčky nepustí žiadnu inú chuť k slovu, takže si ozaj pochutnáte!

Okrem orechov si ale môžete vybrať i z iných chutí, hlavne z tých ovocných. Ovocie je v tomto prípade nedôveryhodným spoločníkom, obsahuje totiž mnoho fruktózy, čo ako viete, robí nepekné veci d krvným cukrom-ale rozhodne ho vaše telo ocení viac ako čokoládu alebo sladké sušienky.

Čo sa týka najrôznejších polev a máčaných tyčiniek, pravdepodobne už tušíte, že správna odpoveď znie tmavá vysokopercentná čokoláda. Neškodne sa tváriaca jogurtová poleva je skôr než jogurt rozpustený cukor, a o kvalite mliečnej čokolády by sa dali viesť nekonečné debaty. Na tej kvalitnej si ale môžete pochutnať viac- menej bez výčitiek.

OK
Spracovávam