Cumlíky pre deti

Inhalačné cumlíky predstavujú skvelého pomocníka, ako mať opäť zdravé bábätko. Uplatnia sa pri podávaní liekov, prípadne éterických olejov pri chrípke a nachladnutí. Malé deti inhalačné cumlíky priam zbožňujú, pretože inhalovanie im pomôže pri chorobe a zlepší ich dýchanie. Inhalovanie je najmenej bolestná a bezproblémová aplikácia liekov. 

Ako fungujú inhalačné cumlíky?

Pri inhalácii prenikajú liečivá do dýchacích ciest, kde rýchlo pôsobia proti rôznorodým ochoreniam. Cumlíky sú naplnené buď liečivými látkami, alebo éterickými olejmi, ktoré zaistia pokojné dýchanie a voľný nos bez upchania. Použitie je jednoduché, cumle majú prednú časť z latexu, skrz ktorú prebieha celý inhalačný proces.

Vďaka inhalačným cumlíkom je podávanie liekov a kvapiek tak ľahké. Stačí len naplniť latexovú časť cumlíku a inhalovanie môže začať. Malé deti si obľúbili i inhalovanie éterických olejov, pretože tieto látky nádherne voňajú.

Ortodontické cumlíky pre správny vývoj prvých zúbkov

V našej ponuke nájdete i špeciálne ortodontické cumlíky, ktoré napomáhajú k správnemu tvaru ústnej dutiny a k zdravému vývoju zubov a ďasien. Sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý sa úplne prispôsobí tvaru detskej dutiny a podporí jej prirodzený vývin. 

Predíďte vzniku ortodontických problémov

Vďaka použitiu ortodontických cumlíkov môžete predísť tomu, aby vaše deti mali v budúcnosti deformované zuby a čeľusť alebo zlú výslovnosť. Ortodontické cumlíky zaistia správne postavenie jazyka pri cucaní, čím zabránia vzniku akýchkoľvek ortodontických nedostatkov. Bábätká si na špeciálne cumlíky perfektne zvykajú, najmä, keď sú používané už v ranom veku.

V našom sortimente nájdete mnoho kvalitných ortodontických a inhalačných cumľov. Ponúkame cumlíky pre chlapcov i dievčatá v niekoľkých rôznych farbách a prevedeniach. Veľmi obľúbené sú i svietiace cumlíky, ktoré ľahko nájdete v tme pri vypadnutí z úst dieťaťa.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

OK
Spracovávam