Čističe spotrebičov

I domáce spotrebiče potrebujú čas od času vyčistiť a pripraviť na ďalšie používanie. Nezabúdajte preto na starostlivosť o ne, len tak môžete predísť prípadným poruchám a mnohokrát nákladným opravám či kúpe nového spotrebiča.

Jedným z veľkých nepriateľov pračky, umývačky i rýchlovarnej konvice je vodný kameň. Ak máte doma tvrdú vodu, tak vedzte, že vápenaté usadeniny sa budú týkať i vás. Vodný kameň môže spoľahlivo spotrebič vyradiť z prevádzky. Jediným riešením je odvápnenie.

● Použite práškový prípravok Dekalko, ktorý ľahko odstraňuje usadeniny z vody v elektrických spotrebičoch a tým predlžuje ich životnosť. Obľúbený na odstránenie vodného kameňa je tiež prípravok Luxon.

● Ak máte doma kávovar, vyskúšajte čistiace tablety KRUPS špeciálne pre kávovary a espressovary, ktoré ukazujú potrebu čistenia. Tablety odstraňujú usadené nečistoty z mlieka a kávy. Ak uprednostňujete tekuté prípravky, potom tu je pre vás tekutý čistič, ktorý vám spoľahlivo kávovar vyčistí.

Odstránenie nečistôt, hrdze a vodného kameňa z domácich spotrebičov je jednoduché a ľahké. A to vďaka špeciálnym prípravkom. Preto neváhajte a používajte ich k starostlivosti o spotrebiče, predĺžite tak ich životnosť.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

OK
Spracovávam