Čističe kúpeľní

Kúpeľňa – miestnosť, v ktorej sa staráme o čistotu nášho tela, bielizne atď. potrebuje čas od času tiež očistný proces. Obzvlášť, ak je kúpeľňa spojená s toaletou. Môžu sa tu množiť baktérie a častá vysoká vzdušná vlhkosť v tejto miestnosti môže tiež svedčiť rôznym plesniam.

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Čističe kúpeľní - detailný popis

Zvoľte ten správny prípravok

Začať by sme ale mohli odpadom. V kúpeľne sa veľmi často stáva, že vlasy, nechty, zbytky mydla či zubných pást a ďalšie nečistoty spôsobia nepriechodnosť vody potrubím. Čistič odpadu je jednoduchým pomocníkom k návratu trubiek do pôvodného stavu, navyše ich zbaví baktérií a nepríjemného pachu.

Pretože sa stavebné či iné materiály veľmi často dostávajú do kontaktu s kvapkami vody, ktoré po sebe môžu zanechávať nie len škvrny, ale i vodný kameň. Čistič na vodný kameň môžete použiť i na nerezové a chromované materiály a zanechá Vašu kúpeľňu žiarivo čistú.

Vašu kúpeľňu a toaletu však môžete dôkladne čistiť bez toho, aby ste zaťažovali životné prostredie. Čistič Ecover je vyrobený na rastlinnej báze, je bez toxínov a obsahuje len prírodne odbúrateľné látky. Môžete tak mať čistú kúpeľňu a tiež svoje svedomie, že neubližujete sebe ani prírode.

Všetky prípravky sú vybavené rozprašovačom, čo zaistí jednoduchú a šetrnú aplikáciu i na ťažko dostupných miestach.

OK
Spracovávam