BLUE LINE BM peeling scrub 150 ml

Kód výrobku: 68057
Peeling scrub je určený na odstránenie odumretých buniek vrchnej vrstvy pokožky.

Viac informácií

8,96

Skladom 1 - 2 ks

Odosielame dnes, u vás v pondelok 25. 2.

Odosielame dnes, u vás v pondelok 25. 2.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - BLUE LINE BM peeling scrub 150 ml

Peeling scrub je určený na odstránenie odumretých buniek vrchnej vrstvy pokožky.

Informácie o produkte

Výrobca: BLUE LINE COSMETICS
Značka: BLUE LINE
Kód výrobku: 68057
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: BLUE LINE COSMETICS

účinky
Peeling scrub je určený na odstránenie odumretých buniek vrchnej vrstvy pokožky. Spoločne s nimi sa odstránia aj tuková ochranná vrstvička so zachytenými nečistotami a očistí sa ústia mazových žliaz. Pokožka sa tak vzhľadovo omladí. Peelingový účinok zabezpečujú čiastočky Nylonu 66, ktorý je nedráždivý. Prípravok obsahuje aj biologicky aktívne látky a cenné minerály z Mŕtveho mora.

Tento komplex anorganických prírodných minerálov stimuluje vitalitu kožných buniek. Ďalšia zložka, ktorou je vitamín E, pôsobí hojivo a tlmí aj tvorbu voľných radikálův pokožke. Ďalej to sú extrakty z AloeVera a harmančeka.

použitie
Peeling jemne naneste na čistú a zvlhčenú pokožku celého tela. Krúživými pohybmi jemne vtierajte do pokožky a potom ho zmyte žinkou namočenou v teplej vode. Výsledkom bude pružná, revitalizovaná a bohato hydratovaná pleť.

Voda z Mŕtveho mora
Obsah solí v moriach sa pohybuje okolo 30 gramov na liter, v oceánoch okolo 40 gramov na liter a v Mŕtvom mori medzi 320 až 345 g na liter podľa lokality. Voda Mŕtveho mora obsahuje 26 minerálov a dvanásť z týchto minerálov nenájdete v žiadnom inom mori alebo oceáne. Medzi hlavné prvky obsiahnuté vo vode Mŕtveho mora patrí sodík, draslík, bróm a horčík. Prvé dva umožňujú prenos signálov medzi bunkami, bróm má významné upokojujúce účinky. Horčík je súčasťou enzýmov, takže má vplyv na metabolizmus buniek a urýchľuje hojivé procesy. Prítomnosť minerálov pomáha optimalizovať životné procesy buniek kože. Tým sa zlepšuje jej funkcie, pokožka je ideálne hydratovaná a uchováva si mladistvý vzhľad.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie

Recenzie produktu BLUE LINE BM peeling scrub 150 ml

Diskusia

Diskusia k produktu BLUE LINE BM peeling scrub 150 ml

Pridať nový príspevok do diskusie

Štítky

Telový peeling

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

OK
Spracovávam