BIODEUR

 • Chytrá huba Pythie Bio Biodeur 3x5g

  skladom

  Chytrá huba Pythie Bio Biodeur je biologický prípravok vhodný na starostlivosť o nechty a pokožku na nohách so sklonmmi k plesniam, zápachu a potivosti. Prípravok v BIO kvalite.

  15,22 €

 • PYTHIE BIODEUR PREVENT FOOT POWDER 4G

  skladom

  Múdra huba Pythie Biodeur Prevent je zásypový prípravok vhodný pre starostlivosť o nohy so sklonom k ​​zápachu, potivosti a plesňovým chorobám.Originální kompozíciu mikroflóry pomocou stlačenia ampulky zaprášime do nosenej obuvi pred nazutím. Zaprašování opakujeme podľa potreby.

  3,21 €

 • PYTHIE BIODEUR PREVENT TBL EFF 3X3G

  PYTHIE BIODEUR PREVENT TBL EFF 3X3G

  Akcia

  skladom

  Biologický prípravok vhodný pre starostlivosť o pokožku na nohách so sklonom k ​​plesniam, pre starostlivosť o nohy so sklonom k ​​zápachu a potivosti.

  12,07 € -26% 16,40 €

 • Biodeur dezodorant prášok 3x1g chytrá huba

  Biodeur dezodorant prášok 3x1g chytrá huba

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycéty a kvasinkové organizmy na pokožke nôh a pod nechtami. Obmezuje potivosť, odstraňuje zápach, pôsobí proti pachovým symptómom, hidrotickým stavom, kvasinkám a dermatofytickým hubám na pokožke a medzi prstami.

  11,54 € -36% 18,00 €

 • PYTHIE BIODEUR NAIL TBL EFF 3X3 G

  PYTHIE BIODEUR NAIL TBL EFF 3X3 G

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Biologický prípravok vhodný pre starostlivosť o nechty na nohách so sklonom k ​​plesniam. Vhodný aj na vytrenie obuvi a užíva sa pri mykóze nechtov.

  13,05 € -29% 18,50 €

 • BIODEUR NECHTY A POKOŽKA NOHY 1G

  BIODEUR NECHTY A POKOŽKA NOHY 1G

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  dezodorant s antimykotickým účinkom, ktorý spoľahlivo zamedzuje zápachu nôh, obmedzuje potivosť a má výrazné antimykotické vlastnosti na pokožku, medzi prstami a pod nechtami

  5,79 € -25% 7,70 €

OK
Spracovávam