Balzamy pre psy PETS ARE FRIENDS

Psy považujeme za súčasť rodiny, preto si i váš psík zaslúži poriadnu starostlivosť. Starajte sa nielen o jeho srsť, aby ju mal hebkú a hustú, ale tiež sa zaujímajte aj o jeho labky.

pets are friends
 • PETS ARE FRIENDS Balzam na labky 300 ml

  Skladom zajtra

  Psie labky to majú ťažké v každom ročnom období. Ochráňte je na rozpálenom asfalte, pred posypovú soľou aj pred ostatnými nepriaznivými vplyvmi.

  5,71 €

  5,71

Balzamy pre psy - detailný popis

Určite so psíkom pravidelne chodíte na prechádzky. Najmä, pokiaľ bývate v meste, pôsobí na psie labky mnoho nepriaznivých vplyvov: v zime je to chlad a posypové soli, v lete rozpálený asfalt a betón a látky uvoľňujúce sa z týchto povrchov. Labky potom môžu psa svrbieť alebo mu dokonca popraskať. Tomu predídete používaním balzamu.

Ako ošetrovať psie labky?

 • Ešte predtým, než so psíkom pôjdete na prechádzku, namažte mu labky balzamom či olejom. Na kompletnú ochranu môžete použiť ešte balzam na pazúriky s regeneračným účinkom. Doporučujeme vám značku Pets are friends.
 • Pokiaľ má psík labky už popraskané, nasaďte mu hlavne v zimnom období na labku koženú topánočku. Obmedzíte väčšie prehĺbenie rán.
 • Po návrate z prechádzky labky umyte vlažnou vodou a dobre vysušte. Natrite ich znovu výživným olejom či balzamom.

OK
Spracovávam