ASPIRIN

Produktové rady

  • ASPIRIN PROTECT TBL ENT 20X100MG Registrovaný liečivy prípravok

    skladom > 5 ks

    ASPIRIN PROTECT 100 sa používa ako súčasť štandardnej liečby nestabilnej srdcovej angíny (angina pectoris) a akútneho srdcového infarktu. Nie je vhodný na liečbu bolesti. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom!

    1,43 €

  • ASPIRIN®-C 20 šumivých tabliet Registrovaný liečivy prípravok

    skladom do 24 hodín

    Liek na symptomatickú úľavu od miernej až stredne silnej bolesti, úľava od bolesti hlavy, zubov a menštruačnej bolesti, pri prechladnutí alebo príznakoch podobných chrípke na symptomatickú úľavu od bolesti a horúčky. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin-C je voľnopredajný liek na vnútorné použitie.

    7,41 €

  • ASPIRIN®-C 10 šumivých tabliet Registrovaný liečivy prípravok

    skladom do 24 hodín

    Liek na symptomatickú úľavu od miernej až stredne silnej bolesti, úľava od bolesti hlavy, zubov a menštruačnej bolesti, pri prechladnutí alebo príznakoch podobných chrípke na symptomatickú úľavu od bolesti a horúčky. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin-C je voľnopredajný liek na vnútorné použitie.

    4,29 € -9% 4,69 €

  • ASPIRIN® 500 mg 20 tabliet Registrovaný liečivy prípravok

    skladom do 24 hodín

    Pomáha při pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.

    3,75 € -6% 3,99 €

  • ASPIRIN® 500 mg 10 tabliet Registrovaný liečivy prípravok

    skladom do 24 hodín

    Pomáha při pri miernych až stredne silných bolestiach rôzneho pôvodu, uľaví od bolesti hlavy, zubov, svalov, kĺbov, má protizápalový účinok. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov a poraďte sa so svojim lekárom či lekárnikom! Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.

    2,16 €

OK
Spracovávam