ACYLPYRIN

Zvýšenú teplotu dokáže znížit rad látok ako je napríklad kyselina acetylsalicylová, ktorá je najdlhšie známa a používaná. Kyselina acetylsalicylová pôsobí nielen proti horúčke, ale i proti bolesti. Medzi lieky obsahujúce kyselinu acetylsalicylovou patrí ACYLPYRIN.

Najznámejší liek tejto značky je ACYLPYRIN 500 mg tablety. Liek je na trhu dostupný vo forme tabliet s deliacou ryhou.

Ľudia, ktorí preferujú formu šumivých tabliet, kedy sa tableta rozpustí vo vode a vypije, môžu zvoliť ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety. 

Na vyššiu podporu imunitného systému pri chrípke a nachladení, kedy je v organizme nedostatok vitamínu C, je možné využiť liečivý prípravokACYLPYRIN + C 320 mg/200 mg šumivé tablety, ktorý obsahuje 320 mg kyseliny acetylsalicylové a 200 g kyseliny askorbové (vitamínu C). Kyselina askorbová podporuje obranné reakcie organizmu a urýchľuje prekonanie chrípkových ochorení.

ACYLPYRIN liek pri chrípke a nachladení, znižuje horúčku a tlmí bolesť!

ACYLPYRIN

Produktové rady

  • ACYLPYRIN tbl 500 mg (blis. Al/PVC) 1x10 ks Liek

    Skladom viac ako 5 kusov

    Liek s obsahom kyseliny acetylsalicylovej účinne tlmí bolesti a efektívne znižuje teplotu, vo vyšších dávkach má protizápalové účinky.

    1,53 € 1,18 € -23 %

OK
Spracovávam